ads
menu
Avea Medya Merkezi
Avea Her Yerde Kazandırır
Avea Konserleri
Avea Müzik
Avea Labs
Avea İş Ortağı

Alo Almanya Paketi

Türkiye’den Almanya’yı çok ucuza aramak için, bu paketi almanız lazım!

Paket Bilgisi

Türkiye'den Almanya yönünü aramak artık çok uygun.Alo Almanya Paketi'ne hemen üye olun, ayda sadece 15 TL ödeyerek Türkiye'den Almanya'yı 100 dakika arayın. Üstelik bir ay boyunca geçerli olacak 100 dakikanızı mobil ve sabit yön ayrımı olmadan kullanabilirsiniz.

Alo Almanya Paketi' ne kaydolduğunuzda, paket dakikalarına ek olarak 30 dakika da Almanya'daki Türk Telekom Mobile* yönüne arama gerçekleştirebilirsiniz.

*TTMobile +49 176 90, +49 176 902, +49 176 928, +49 176 929,+49 176 930,+49 176 933,+49 176 934,+49 176 938,+49 176 959 ile başlayan mobil numaraları kapsamaktadır. Türk Telekom Mobile hakkında detaylı bilgi için www.turktelekommobile.de

Ücretlendirme

Faturasız Paket Ücreti
15 TL / 100 Dakika 
Almanya her yöne +30 dakika Türk Telekom Mobile yönüne

Tüm Ücretlendirme Detayları

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Fiyatlara KDV,ÖİV ve telsiz kullanım ücreti dahildir.

Detaylar

Paket Üyeliğinizi Hemen Başlatın

Avealı olmayanlar;

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat satın alarak bu paketten faydalanmak için Avea bayilerine gelin.

Faturasız Avealılar;

 1. ALMANYA yazıp 5555 ' e gönderin. Yurtiçinden 5555'e gönderilen kayıt SMS'leri ücretsizdir.
 2. 444 1 500 Avea Müşteri Hizmetleri'ni arayın.
 3. Avea Online İşlemler Merkezi'ni ziyaret edin.
 4. Avea bayilerine gelin.

*Eğer kurumsal faturasız hat kullanıyorsanız; üyeliğinizi, şirket yetkiliniz Avea Müşteri Hizmetleri'ni arayarak gerçekleştirebilir.

Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • Alo Almanya paketi dahilindeki dakikalar sabit ve mobil operatör ayrımı olmadan kullanılabilir.
 • Alo Almanya paketine görüntülü konuşma dahil değildir, bu paket sadece yurtdışını arama ses çağrılarını kapsamaktadır.
 • Tüm uluslararası uydu aramaları, yurtdışı özel numaralara yönelik yapılan çağrılar ve yurtdışında kullanım (roaming) Alo Almanya paketi kapsamı dışındadır.
 • Paket aşımları abonenin Tüm Dünya tarifesi ya da Alo Dünya tarifesi varsa bu tarifeler üzerinden; yoksa standart uluslararası arama tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Faturasız tarife tipinden faturalı tarife tipine geçişlerde kalan paket faydaları faturalı tarafta kullanılamayacaktır. Ayrıca üyelik için tekrar kayıt işlemi gerçekleştirilmelidir.
 • Faturasız aboneler için paket kapsamında sunulan 100 dakika pakete kayıt tarihinden itibaren 30 gün süre ile geçerli olacaktır.
 • Ücretlendirme periyodu 20 saniyedir.
 • Paket abone tarafından iptal edilene kadar paket, her kullanım süresinin sonunda yenilenecektir.
 • Paketten kullanım süresi içinde sadece 1 kez yararlanılabilecektir.
 • Kullanım süresi içerisinde kullanılmayan haklar bir sonraki döneme devretmez.
 • Paket kapsamındaki dakikalar sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Avea, bu hizmetin kişisel kullanım dışında kullanıldığını tespit ettiği durumda yasal işlem yapma; hatları tek taraflı iptal etme hakını saklı tutar.

PAKETTE KALAN KULLANIMLARI SORGULAMAK İÇİN

Kullanım süresi boyunca paket dahilinde kullanılmamış dakikaların bilgisi için KALAN ALMANYA yazıp 5555 'e SMS gönderilebilir.

PAKETİ İPTAL ETMEK İÇİN

Paketi iptal ettirmek için IPTAL ALMANYA yazıp 5555 'e SMS gönderilebilir.

Arama Kapsamındaki Ülkeler

Almanya, Avusturya, Belçika, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Hollanda, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, Norveç, Kazakistan, Macaristan, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Yunanistan

*31.10.2017 tarihi itibarıyla Alo Avrupa paketi Gürcistan ve Ukrayna ülkeleri yönüne geçerli olmayacaktır.

15 TL / Ay
 • Almanya YönüneKonuşma
  100 Dk

Faturasız Avealılar

ALMANYA yazıp
5555 e gönderin.