ads
menu
Avea Medya Merkezi
Avea Her Yerde Kazandırır
Avea Konserleri
Avea Müzik
Avea Labs
Avea İş Ortağı

Ay Boyu Paketi

Mevsim, gün, saat hesabım olmasın, ben her daim avantajlı konuşayım diyenler ay boyu bu paketle konuşuyor.

Paket Bilgisi

AyBoyu Paketi ile tüm faturalı hat sahibi Avealılar; ayda 15 TL’ye bir fatura dönemi boyunca Avea içi aramalarda kullanabilecekleri 3000 dakikaya sahip olur.

Ücretlendirme

Hangi Paket?  Ayboyu Paketi
Paketimle ne kadar konuşabilirim? Avealılarla aylık 3000 dakika
Paket ücreti ne kadar? Aylık sadece 15 TL

Tüm Ücretlendirme Detayları

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Detaylar

Paket Üyeliğinizi Hemen Başlatın

AYBOYU  yazıp 5555 'e gönderin

Avealı olmayanlar ;

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat satın alarak bu paketten faydalanmak için Avea bayilerine gelin.

Faturalı Avealılar
A
Y
B
O
Y
U
yazıp

5
5
5
5
e gönderin

Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • 27.10.2016 itibariyla paketten hattına tanımlı tarife kapsamında data faydası sunulmayan aboneler faydalanabilecektir.
 • Paketten Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, Ortak Tarife, data tarifeleri haricindeki tüm bireysel faturalı tarifelerde bulunan müşteriler yararlanabilecektir.
 • Paketten ayda birden fazla kez yararlanılamaz, paket otomatik olarak her fatura dönemi için yenilenir.
 • Aylık olarak ifade edilen 3000 dakika bir fatura dönemi boyunca geçerlidir.
 • Paket kapsamındaki ücretsiz 3000 dakika her fatura döneminde yenilenir, kullanılmayan dakikalar bir sonraki fatura dönemine devretmez, silinir.
 • Paket kapsamında sunulan ücretsiz yurtiçi Avea içi dakikalar Avea içi yapılacak görüntülü aramalarda da kullanılabilir.
 • Paket kapsamı dışında ve paket aşımı durumunda yapılan aramalar her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Pakete kayıt olunduktan sonra yapılan Aveaiçi görüşmeler öncelikli olarak paket kapsamındaki 3000 ücretsiz dakikadan düşecektir.
 • Paketten elde edilen ücretsiz sürelerin 3. şahıslara transferi mümkün olmayacaktır.
 • Ayboyu paketi ile İyiGünler, İyiGeceler, İyiHaftasonları paketlerinden herhangi biri aynı anda kullanılamaz. Bu paketlerden herhangi birine sahip abonelerden Ayboyu paketini almak isteyen müşterilemize, mevcut paketinin silinerek yerine Ayboyu Paketinin tanımlanacağına dair bilgi SMS'i gönderilip onay istenir, EVET yazıp 5555 'e veya 6031'e tekrar SMS gönderildiğinde paket aboneliği için başvuru tamamlanmış olur.
 • Paket alan müşterilerin bireysel faturalı ve kamu tarifeleri arasındaki tarife geçişlerinde ilgili paket kapsamında sunulan haklar devam edecektir.
 • Paket aboneliği başarılı bir şekilde tamamlandığında müşterilere Avea tarafından bilgi SMS'i gönderilecektir. Paket aktivasyonunun gerçekleştiğine dair SMS gittikten sonra paket kapsamındaki ücretsiz dakikalar kullanılmaya başlanabilir.

Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

Tarifeniz ve paketiniz kapsamındaki toplam kalan kullanım haklarınızı SES yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis internet kullanımları için 2 saat öncesinin bilgilerini içerir.

Ayrıca Sesli Yanıt sistemimiz 9333’ü ücretsiz arayarak paketinizden kalan konuşma sürenizi öğrenebilirsiniz.

Ücretlendirme Periyodu

Paketinizin ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. Saniyeli Hepsibir Tarifesi ücretlendirme periyodu 1 sn olarak uygulanmakta olduğundan paketinizi bu tarifeyle kullanmanız durumunda paketinizin ücretlendirme periyodu 1 sn olarak uygulanacaktır. AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Paket İptali

Paketinizi iptal etmek için IPTAL AYBOYU yazarak 5555 'e veya 6031‘e ücretsiz mesaj gönderin. İptal işlemi gerçekleştiğinde SMS ile bilgi verilecektir.

Paket iptal edildiğinde; paket dahilinde kalan kullanım hakları fatura dönemi sonuna kadar kullanılabilir.

Paketin satın alındığı ay müşterinin faturasına yansıtılacak aylık ücret hesaplaması yapılırken; aktivasyon tarihiyle paketin tüketilme durumu dikkate alınır.
Paketin satın alındığı ay fatura dönemi sonuna kadar tüm paketi kullanan müşterilere paket tam ücreti yansıtılırken, kullanmayan müşterilere ise gün bazlı ücretlendirme yapılır.

Paket iptal edildiğinde kalan paket hakları fatura dönemi sonuna kadar kullanılabilir ve müşterinin faturasına yansıyacak paket ücreti; paketin aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki süre baz alınarak gün ile orantılı şekilde hesaplanır.

Paket aktivasyon ve deaktivasyonu aynı fatura dönemi içerisinde gerçekleştirildiyse müşterinin kullanımına bakılır; paketin tamamı kullanıldıysa paketin tam ücreti, kullanılmadıysa aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki süre baz alınarak gün ile orantılı şekilde yansıtılır.

15 TL / Ay
 • AvealılarlaKonuşma
  3000 Dk

Faturalı Avealılar

AYBOYU yazıp
5555 e gönderin.