ads
menu
Avea Medya Merkezi
Avea Her Yerde Kazandırır
Avea Konserleri
Avea Müzik
Avea Labs
Avea İş Ortağı

Dev 3000 SMS Paketi

Çok mesajlaşırım diyenlerden misiniz? İşte Avea’dan dev hizmet!

Paket Bilgisi

Dev 3000 SMS Paketi’yle her yöne mesajlaşmayı çok ucuza getirir; ne ödediğinizi bilerek ay boyu düşünmeden mesajlaşırsınız.

Ücretlendirme

Hangi paket ? Dev3000 SMS paketi 
Ne alırım ? Her yöne 3000 SMS
Ne öderim ?   Aylık 15 TL

Tüm Ücretlendirme Detayları

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Detaylar

Paket Üyeliğinizi Hemen Başlatın

Avealı olmayanlar ;

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat satın alarak bu paketten faydalanmak için Avea bayilerine gelin.

3
0
0
0
S
M
S
 yazıp
5
5
5
5
 e gönderin

Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • 27.10.2016 itibariyla paketten hattına tanımlı tarife kapsamında data faydası sunulmayan aboneler faydalanabilecektir.
 • 29 Temmuz - 31 Aralık 2013 tarihleri arasında Her Yöne 3000 SMS veren Dev3000 SMS Paketi, Emniyet Genel Müdürlüğü (K700 kodlu VPN1 Tarifesi), Emniyet Genel Müdürlüğü_VPN2, Kamu Mini, Kamu Midi, Kamu Maksi ve Kamu Mega Tarifeleri müşterilerine özel 15 TL yerine 9 TL!
 • Paketten Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, Ortak Tarife, data tarifeleri haricindeki tüm bireysel faturalı tarifelerde bulunan müşteriler yararlanabilecektir.
 • Dev3000 SMS paketi aboneliği başarılı bir şekilde tamamlandığında ve paket kapsamındaki SMS'ler tüketildiğinde bilgi SMS'i gönderilecektir.
 • Bir fatura dönemi içerisinde sadece 1 kez paketten faydalanılabilecektir ve kullanılmayan SMS'ler fatura dönemi sonunda silinecektir.
 • Dev3000 SMS paketinden faydalanan müşterilerimiz aynı anda başka bir SMS paketinden faydalanamayacaktır.
 • Mevcut SMS paketli müşterilerimizden Dev3000 SMS paketine kaydolmak isteyecek müşterilerimizin mevcut SMS paketleri silinerek yeni paket üyelikleri otomatik başlatılacak ve bilgi sms'i gönderilecektir; 11.000 SMS paketine üye müşterilerimiz Dev3000 SMS paketine kayıt olmak istediğinde, mevcut SMS paketinin iptal edilerek yeni SMS paketine geçişi onayladıklarına dair istenecek onay mesajına istinaden, EVET3000 yazip onay SMS'ini tekrar 5555 'e veya 5150'yeücretsiz göndermeleri gerekmektedir.
 • Paket kapsamındaki SMS'ler sadece yurtiçi gönderimler için geçerlidir, yurt dışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderimlerinde kullanılamaz.
 • Paket kapsamında sunulan SMS'ler tüketildiğinde gönderilecek her ek SMS müşterilerimizin mevcut tarifelerindeki SMS fiyatı üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Paket her fatura dönemi sonunda otomatik olarak yenilenecektir.
 • Müşterilerimiz paketlerini iptal ettikleri takdirde paket kapsamında kalan SMS'lerini bir sonraki fatura dönemine kadar kullanabilirler ve ilgili fatura dönemi sona ermeden bir başka pakete kayıt olamazlar.
 • Paketleri kullanmakta olan müşterilerimiz, faturasız herhangi bir tarifeye geçiş yaparlarsa paket kapsamında kalan SMS'leri silinir.
 • Paket dahilindeki SMS'ler web ve wap üzerinden gönderilen SMS'leri kapsamamaktadır.

Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

Fatura döneminizde kalan SMS adedinizi SMS yazıp 5555'e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Tarife dahilindeki kullanım haklarının %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu servis Ses ve Sms kullanımları için 6 saat öncesinin bilgilerini içerir.

Paket İptali

Dev 3000 SMS Paketinizi iptal etmek için IPTAL 3000 yazarak 5555 'e ücretsiz mesaj gönderebilirsiniz. İptal işlemi gerçekleştiğinde SMS ile bilgi verilecektir.

Paket iptal edildiğinde; paket dahilinde kalan kullanım hakları fatura dönemi sonuna kadar kullanılabilir.

Paketin satın alındığı ay müşterinin faturasına yansıtılacak aylık ücret hesaplaması yapılırken; aktivasyon tarihiyle paketin tüketilme durumu dikkate alınır.

Paketin satın alındığı ay fatura dönemi sonuna kadar tüm paketi kullanan müşterilere paket tam ücreti yansıtılırken, kullanmayan müşterilere ise gün bazlı ücretlendirme yapılır.

Paket iptal edildiğinde kalan paket hakları fatura dönemi sonuna kadar kullanılabilir ve müşterinin faturasına yansıyacak paket ücreti; paketin aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki süre baz alınarak gün ile orantılı şekilde hesaplanır.

Paket aktivasyon ve deaktivasyonu aynı fatura dönemi içerisinde gerçekleştirildiyse müşterinin kullanımına bakılır; paketin tamamı kullanıldıysa paketin tam ücreti, kullanılmadıysa aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki süre baz alınarak gün ile orantılı şekilde yansıtılır.

15 TL / Ay
 • Her YöneMesajlaşma
  3000 SMS

3000 SMS yazıp
5555 e gönderin.