ads
menu

Fenercell Sınırsız 150 Paketi

Fenercell Sınırsız 150 Paketi, her yöne 150 dk ve tüm taraftar hatlarıyla sınırsız konuşma ve mesajlaşma imkanı sunuyor.

Paket Bilgisi

Fenercell Sınırsız 150 Paketi'nde her yöne 150 dakika ve tüm taraftar hatlarıyla sınırsız konuşma ve mesajlaşma sadece 9 TL!

Ücretlendirme

Hangi Paket  Fenercell Sınırsız 150 Paketi
Ne öderim?  9 TL 
Ne alırım?  Her yöne 150 dk           + tüm taraftar hatlarıyla sınırsız konuşma ve mesajlaşma                       
Nasıl alırım?  SINIRSIZ150 yaz 5555'e ücretsiz SMS gönder

Tüm Ücretlendirme Detayları

Paket aşım ücreti 2 Kr/100KB'dir.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Detaylar

Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • Her yöne 150 dakika ve tüm taraftar hatlarıyla sınırsız konuşma ve mesajlaşma içeren Sınırsız 150 Paketten KARTALCELL, Fenercell, GSMobile, TrabzonCell, BURSASPORCELL ve Samsuncell faturasız tarifelerinde bulunan müşteriler faydalanabilirler.
 • Paket ücreti 9 TL’dir. TT Mobil paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paketten faydalanabilmek için SINIRSIZ150 yazıp, 5555'e mesaj atarak Sınırsız 150 Paketi teklifine kayıt olunması gerekmektedir.
 • Paket kapsamında sunulan tüm faydaların geçerlilik süresi 30 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinecektir
 • Sunulan ücretsiz dakikaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Sınırsız 150 Paketi 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, ancak müşteriler istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirler. Yenileme esnasında müşterinin hesabında yeterli TL yok ise, 29 gün boyunca bakiye takip edilir ve yükleme yapıldığı anda Sınırsız 150 Paketi otomatik olarak tanımlanır. Bakiye yetersizliğinden dolayı otomatik yenilemesi iptal olan müşteriler, tekrar SINIRSIZ150 yazıp 5555'e göndererek, Sınırsız 150 Paketi'ni alabilirler.
 • Paket 30 gün içerisinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenecektir.
 • Otomatik yenilemenin iptali için IPTAL SINIRSIZ150 yazarak 5555'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir. 
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Sınırsız 150 Paketi kapsamında sunulan dakika ve SMS’ler sadece yurt içinde geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakika ve SMS’ler özel servis numaralarını, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. 
 • Paket aşımı durumunda yapılan aramalar ve SMS gönderimleri müşterinin tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.

Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

Sınırsız 150 Paketi kapsamındaki tüm faydalardan kalan kullanım miktarı, KALAN SINIRSIZ150 yazıp 5555 ’e ücretsiz SMS göndererek sorgulanabilmektedir.

Paket İptali

Sınırsız 150 Paketi 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, otomatik yenilemenin iptali için IPTAL SINIRSIZ150 yazarak 5555 'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.

9 TL / Ay
 • Her YöneKonuşma
  150 Dk
 • Taraftar HatlarıylaKonuşma
  SINIRSIZ Dk
 • Taraftar HatlarıylaMesajlaşma
  SINIRSIZ SMS

Faturasız

SINIRSIZ 150 yazıp
5555 e gönderin.