ads
menu
Avea Medya Merkezi
Avea Her Yerde Kazandırır
Avea Konserleri
Avea Müzik
Avea Labs
Avea İş Ortağı

Günlük Her Yöne Paketi

Kafanız da cebiniz de rahat olsun; bu paketle gün boyu her yöne keyifle konuşun.

Paket Bilgisi

Günlük Her Yöne 60 dakika paketini sadece 2 TL 'ye almak için hemen HERYONE yazıp 2460 'a mesaj gönderin, gün boyu rahatça konuşun!

Ücretlendirme

Hangi Paket?  Günlük Her Yöne Paketi
Ne Alırım?

Her Yöne 60  DK

Ne Öderim?  2 TL / Gün  
Nasıl Alırım? HERYONE yaz 2460 'a ücretsiz SMS gönder 

Tüm Ücretlendirme Detayları

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Detaylar

Paket Üyeliğinizi Hemen Başlatın

Avealı olmayanlar ;

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat satın alarak bu paketten faydalanmak için Avea bayilerine gelin.

Faturasız Avealılar
H
E
R
Y
O
N
E
yazıp

2
4
6
0
a gönderin

Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • Faturasız Standart Tarife ve Kontör Ofiste Tarifesi haricindeki bireysel faturasız tarifelerde bulunan abonelerin faydalanabilecekleri Günlük Her Yöne Paketi 2 TL karşılığında sunulacaktır.
 • Günlük Her Yöne Paketi abonelerin günlük kullanabilecekleri yurtiçi her yöne 60 dakika içermektedir.
 • Müşterilerimizin, günlük yurtiçi her yöne 60 dakika konuşma paketinden faydalanabilmek için HERYONE yazıp 2460 ’a kısa mesaj göndermeleri gerekecektir.
 • Paketlerde sunulan dakikalar o gün içinde 22:00’a kadar kayıt olan aboneler için 23:59’a kadar, 22:00 sonrasında kayıt olanlar için ise ertesi gün 23:59’a kadar geçerli olacaktır.
 • Paket kullanım süresi sona erdiğinde kalan dakikalar bir sonraki güne devretmeyip silinecektir.
 • Müşterilerimiz paketlerden gün içinde bir kez faydalanabilecek, aynı gün içinde ikinci bir paketi satın alamayacaktır.
 • Paket otomatik olarak yenilenmeyecek, abonelerimiz dilerlerse bir sonraki gün yeniden kayıt olarak paketi satın alabileceklerdir.
 • Faturasız müşterilerimizin paketi satın alabilmesi için hattında en az 2,5TL bakiyesi olmalıdır.
 • Paket kapsamındaki dakikalar devredilemeyecek ve transfer edilemeyecektir.
 • Paket aboneliği başarılı bir şekilde tamamlandığında ve paket kapsamındaki dakikalar tüketildiğinde abonelere Avea tarafından bilgi mesajı gönderilecektir.
 • Ücretsiz dakikalar yurtdışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numaraları yönlerine yapılan görüşmelerde geçerli olmayacaktır.
 • Günlük konuşma paketlerinden faydalanan aboneler aynı anda başka paketlerden faydalanabileceklerdir.
 • 444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer paketinizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer paketinizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.
 • Yurt içinde Avea hatlarından yapılan 500 Avea Müşteri Hizmetleri aramaları, 1. dakikada sonlandırılması halinde 43,9 Kuruş, 1 dakikadan fazla sürmesi halinde görüşme başına Faturasız müşterilerimiz için 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.
 • TTNET Mobil'e, Avea'ya ve Taraftar hatları arasındaki geçişlerde üyeliğinizin bulunduğu tüm paketler iptal olmaktadır. Bu paketlerden yararlanmak için geçiş yapılan taraftar,Avea, TTNET Mobil hattında tekrar satın alınması gerekmektedir.
 • 1 Şubat 2013 itibariyle, 1 ile başlayan ücretli 3 haneli kısa numaralar tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlenecektir. Yurtiçi paketiniz varsa sabit hat veya her yöne paket dakikalarınızdan düşecektir. Ücretsiz olan 3 haneli kısa numaralar ücretsiz olmaya devam edecektir.

Ücretsiz Kalan Dakika Sorgusu

Paket kapsamındaki dakikaların kalan kullanım miktarları  KALAN HERYONE  yazıp 2460 ’a ücretsiz SMS göndererek sorgulanabilecektir.

Ayrıca kalan kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *122#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.

2 TL / Gün
 • Her YöneKonuşma
  60 Dk

Faturasız Avealılar

HERYONE yazıp
2460 e gönderin.