ads
menu
Avea Medya Merkezi
Avea Her Yerde Kazandırır
Avea Konserleri
Avea Müzik
Avea Labs
Avea İş Ortağı

Haftalık HerYöne 100 Dakika Paketi

Benim her yöne konuşma ihtiyacım var ama keşke daha az ödesem daha kısa süreli konuşsam da olur diyorsanız bu paket tam size göre.

Paket Bilgisi

Haftalık Her Yöne 100 Dakika Paketi ’yle sadece 5TL ’ye 7 gün boyunca  yurtiçinde her yöne 100 dakika konuşabilirsiniz.

Paketi almak için 100DK yazıp 4545 ’e ücretsiz gönderebilirsiniz.

Paketten Woops üyesi müşterilerimiz de paketten yararlanabilmektedir. 7-25 yaş aralığındaki tüm bireysel Avea kullanıcıları Woops’a kayıt olabilirler.

Ücretlendirme

Haftalık HerYöne 100 Dakika Paketi
 Ne Öderim ? 5 TL
Ne Alırım ? Her Yöne 100 Dakika 
Nasıl Alırım ? 
100DK yaz 4545 'e
ücretsiz SMS gönder

Tüm Ücretlendirme Detayları

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Detaylar

Paket Üyeliğinizi Hemen Başlatın

Avealı olmayanlar ; Yeni hat satın alarak bu paketten faydalanmak için Avea bayilerine gelin.

Faturasız Avealılar
1
0
0
D
K
yazıp

4
5
4
5
e gönderin

Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • Paketten BİMcell, POCELL, Pttcell hariç bireysel faturasız hat sahibi Woops’a üye olan müşterilerimiz yararlanabilir. Gelir Paylaşım Ortaklığı (GPO) tarifelerinde bulunan Woops üyesi müşterilerimiz de paketten yararlanabilmektedir. 7-25 yaş aralığındaki tüm bireysel Avea kullanıcıları Woops’a kayıt olabilirler.
 • Paket kapsamındaki haklarının geçerlilik süresi 7 gündür, belirtilen süre içerisinde kullanılmayan haklar 7 gün sonunda silinecektir.
 • Paket 7 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, ancak müşteriler istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirler. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Paketinizin yenilenebilmesi için bakiyenizde en az paket tutarı kadar TL olmalıdır.
 • Müşterilerin paket yenileme dönemindeki bakiyelerinin yetersiz olması durumunda, Haftalık Her Yöne 100 Dakika Paketi için 5 gün boyunca bakiye sorgusu yapılacak ve paket iptal edilmedikçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yenilenecektir. 5 gün boyunca bakiyesi paket ücretinin altında olan müşterilerin paketleri 5 günün sonunda iptal olacak, tekrar yenilenmeyecektir.
 • Pakete kayıt, Avea Müşteri Hizmetlerinden ve SMS kanalı yoluyla yapılabilecektir.
 • Paket kapsamında kazanılan ücretsiz hakların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Paket kapsamında sunulan dakikalar sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakikalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları, görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır.
 • Yurtiçinde Avea hatlarından yaptığınız 500 Avea Müşteri Hizmetleri aramaları 1. Dakikada sonlandırılması halinde 43,89 Kuruş; 1 dakikadan fazla sürmesi halinde 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.
 • Paket aşımı durumunda yapılan aramalar her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • TTNET Mobil'e, Avea'ya ve Taraftar hatları arasındaki geçişlerde üyeliğinizin bulunduğu tüm paketler iptal olmaktadır. Bu paketlerden yararlanmak için geçiş yapılan taraftar,Avea, TTNET Mobil hattında tekrar satın alınması gerekmektedir.
 • Aynı anda birden fazla paketten yararlanılabilir.
 • Paket kapsamındaki dakikaların periyodu 60 saniyedir.
 • Avea fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Ücretsiz Kalan Miktar Sorgusu

Paketlerden kalan dakikalarınızı öğrenmek için DETAY yazıp 9333 ’e ücretsiz SMS gönderebilir ya da 9333 ’ü ücretsiz arayabilirsiniz.

Ayrıca kalan kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *122#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.

Paket İptali

Paketinizi iptal etmek için IPTAL 100DK yazarak 4545 'e ücretsiz mesaj gönderebilirsiniz. İptal işlemi gerçekleştiğinde SMS ile bilgi verilecektir.

5 TL/ Hafta
 • Her YöneKonuşma
  100 Dk

Faturasız Avealılar

100DK yazıp
4545 e gönderin.