ads
menu
Avea Medya Merkezi
Avea Her Yerde Kazandırır
Avea Konserleri
Avea Müzik
Avea Labs
Avea İş Ortağı

Hediyeli Paket

Hediyeli Paket ile Her Yöne 500 DK ve 1 GB Cepten İnternet 28 TL!

Üstelik 3 ay üst üste Hediyeli Paket alan Avealılara, 4.ay aynı paket bizden hediye!

Paket Bilgisi

Avealılar Bilir, Hediyenin En Güzeli Avea’dan Gelir!

Faturasız Hatlara özel, Hediyeli Paket ile 30 gün boyunca geçerli Her Yöne 500 DK ve 1 GB cepten internet 28 TL!

Üstelik Hediyeli Paket’i 3 ay üst üste alan Avealılara, 4.ay aynı paket bizden hediye!

Paket bitim tarihinden sonraki 7 gün içinde paketinizi yenileme koşuluyla, her 3 ay üst üste Hediyeli Paket alın. 4.ay paketiniz Avea’dan Hediye olsun.

Ücretlendirme

  Hangi Paket?   Hediyeli Paket
  Ne Alırım?   Her yöne 500 dk + 1 GB İnternet
  Ne Öderim?  28  TL
  Nasıl Alırım?  HEDIYELI  yaz 5555'e gönder

Tüm Ücretlendirme Detayları

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Detaylar

SMS Aktivasyon

Faturasız Avealılar HEDIYELI yazıp 5555 ’eSMS gönderin.

Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • Avea'nın bireysel faturasız tarifelerinde bulunan müşteriler her yöne 500 dakika ve 1 GB internet kullanımı içeren Hediyeli Paket teklifinden faydalanabileceklerdir.
 • Hediyeli Paket’in ücreti 28 TL’dir. Avea paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Hediyeli Paket’e kayıt olmak için HEDIYELI yazıp 5555’e mesaj gönderilmesi gerekmektedir.
 • 3 ay üst üste Hediyeli Paket alan müşterilere, her paket bitimden sonraki 7 gün içinde paketin yenilenmiş olması koşuluyla, 4.ay Hediyeli paket ücretsiz tanımlanır. Bu koşula bağlı olarak, her 3 ay üst üste yüklemede, 4 .ay ücretsiz tanımlanır. 
 • Hediyeli Paket’ten Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Hemşehrim, BIMCELL, POCELL, PTTCELL haricindeki bireysel faturasız tarifeler ve Gelir Paylaşım Ortaklıkları tarifeleri yararlanabilmektedir.
 • Hediyeli Paket kapsamında sunulan tüm faydaların geçerlilik süresi 30 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinecektir. 
 • Hediyeli Paket kapsamında sunulan ücretsiz dakikaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Hediyeli Paket 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, ancak müşteriler istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirler. Yenileme esnasında müşterinin hesabında yeterli TL yok ise, 7 gün boyunca bakiye takip edilir ve yükleme yapıldığı anda Hediyeli Paket otomatik olarak tanımlanır. Bakiye yetersizliğinden dolayı otomatik yenilemesi iptal olan müşteriler, tekrar HEDIYELI yazıp 5555'e göndererek, Hediyeli Paket’i alabilirler.
 • Paket 30 gün içerisinde birden fazla kez alınamaz. 
 • Otomatik yenilemenin iptali için IPTAL HEDIYELI yazarak 5555'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. 
 • Hediyeli Paket kapsamında sunulan dakikalar ve internet kullanımı sadece yurt içinde geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakikalar özel servis numaralarını, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. 
 • Paket aşımı durumunda yapılan aramalar her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Cepten internet paket aşımları ise 2 Kuruş/100 KB ile ücretlendirilecektir.
 • Hediyeli Paket faturasız Fenercell, GSMobile, KARTALCELL, TrabzonCell, BURSASPORCELL ve Uğurcell müşterileri tarafından da satın alınabilir.

Ücretsiz Kalan Miktar Sorgusu

Ayrıca kalan kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *122#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.

28 TL / 30 Gün

Üstelik 3 ay üst üste Hediyeli Paket alan Avealılara, 4.ay aynı paket bizden hediye!
Paket bitim tarihinden sonraki 7 gün içinde paketinizi yenileme koşuluyla, 3 ay üst üste Hediyeli Paket alın. 4.ay paketiniz Avea’dan Hediye olsun.

 • Her YöneKonuşma
  500 Dk
 • Ceptenİnternet
  1 GB

HEDIYELI yazıp
5555 e gönderin.