ads
menu

Standart Her yöne 1200 Dakika

Rahat rahat konuşmak isteyenlere TT Mobil'den yurtiçi Standart Her yöne 1200 Dakika paketi !

Paket Bilgisi

Tarifenize ek yurt içi Standart Her yöne 1200 Dakika paketine 23 TL ‘ye sahip olabilirsiniz.

Paket 10.05.2018 tarihinde yeni müşteri alımına kapatılmıştır.

Ücretlendirme

Hangi Paket  Standart Her yöne 1200 Dakika
Ne öderim?  Aylık 23 TL 
Ne alırım?  Yurtiçinde geçerli her yöne 1200 dakika

Tüm Ücretlendirme Detayları

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Detaylar

Paket üyeliği

Pakete TT Mobil bayileri ve TT Mobil Müşteri Hizmetleri aracılığıyla kayıt olunabilecektir.

Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • Paketten Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, Ortak Tarife, data tarifeleri haricindeki tüm bireysel faturalı tarifelerde bulunan müşteriler yararlanabilecektir.
 • Bir fatura dönemi içerisinde paketten yalnızca bir kere faydalanılabilir. 
 • Bir fatura dönemi sonunda paket kapsamında kullanılmayan dakikalar ilgili fatura döneminin sonunda silinecektir.
 • Paket kapsamındaki dakikalar başka bir hatta transfer edilemez veya 3. Şahıslara devredilemez. 
 • Paket kapsamındaki dakikalar tükendiğinde tarifenizdeki standart ses ücretlendirmesi geçerli olacaktır.
 • Paketi satın alan müşteriler faturalı müşterilere yönelik başka bir pakete kayıt olabilirler.
 • Paketten yararlanabilmekte olan tarifeler arasındaki geçişlerde paket aboneliği devam edecektir. Paketten yararlanamayan bir tarifeye geçiş yapıldığında paket aboneliği sonlandırılacaktır, müşteriye SMS aracılığıyla bilgi verilecektir. Paket kapsamında kalan dakikalar başka bir tarifeye geçiş yapılan fatura döneminin sonuna kadar kullanılabilecektir.   
 • Paket iptal edildiğinde paket kapsamında kalan her yöne dakikalar ilgili fatura döneminin sonuna kadar kullanılabilecektir. Paket iptal edilip paket kapsamında kalan dakikalar ilgili fatura döneminde kullanılmaya devam edilirken tekrar satın alınamayacaktır. İlgili fatura döneminin sonunda paket kapsamında kalan dakikalar silindikten sonra bir sonraki fatura döneminde paket tekrar satın alınabilecektir.
 • Faturasız hatta geçiş durumunda paket aboneliği sonlanacaktır. 
 • Paket aboneliğinin sonlanması durumunda kalan dakikalar SES yazıp 5555'e gönderilerek öğrenilebilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu ücretsiz dakikalar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Paket ücreti, fatura kesim tarihine kadar paketten yararlanılan gün sayısı ile orantılı olarak yansıtılacaktır.

Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

Kalan SES adedinizi SES yazıp 5555'e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Tarife dahilindeki kullanım haklarının %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu servis Ses ve Sms kullanımları için 6 saat öncesinin bilgilerini içerir.

Paket İptali

Müşteri paketi iptal etmesi durumunda IPTAL 1200DK yazıp 5101'e ücretsiz SMS göndererek paketi iptal edebilir veya bayiler ve müşteri hizmetleri aracılığıyla paketi iptal edebilir.

Paket iptal edildiğinde; paket dahilinde kalan kullanım hakları fatura dönemi sonuna kadar kullanılabilir.

Paket iptal edildiğinde; müşterinin faturasına yansıyacak paket ücreti; paketin aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki süre baz alınarak gün ile orantılı şekilde hesaplanır.

23 TL / Ay
 • Her YöneKonuşma
  1200 Dk