ads
menu
Avea Medya Merkezi
Avea Her Yerde Kazandırır
Avea Konserleri
Avea Müzik
Avea Labs
Avea İş Ortağı

Süper İkili İnternet Paketi

Avea’dan her yöne 250 dk ve 1 GB içeren Süper İkili İnternet Paketi!

Paket Bilgisi

Süper İkili İnternet Paketi’nde her yöne  250 dakika  ve 1 GB   sadece  25 TL !

YENIDATA  yazıp  5555 'e SMS gönderin,  Süper İkili İnternet Paketi’niz cebinize gelsin.

Ücretlendirme

Hangi Paket?   Süper İkili İnternet Paketi
Ne Alırım?  Her yöne 250 dk + 1 GB İnternet
Ne Öderim?  25 TL
Nasıl Alırım?  YENIDATA yaz 5555'e ücretsiz SMS gönder

Tüm Ücretlendirme Detayları

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Detaylar

Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • Avea'nın bireysel faturasız tarifelerinde bulunan müşteriler her yöne 250 dakika ve 1 GB internet kullanımı içeren Süper İkili İnternet Paketi teklifinden faydalanabileceklerdir.
 • Süper İkili İnternet Paketi ücreti 25 TL’dir. Avea paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar
 • Avea'nın bireysel faturasız tarifelerinde bulunan müşterilerin, Süper İkili İnternet Paketi yeni müşteri teklifinden faydalanabilmeleri için, YENIDATA yazıp, 5555'e mesaj atarak Süper İkili İnternet Paketi teklifine kayıt olmaları gerekmektedir.
 • Süper İkili İnternet Paketi'nden faydalanmak isteyen müşterilerin Avea'nın faturasız Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart ve Hemşehrim tarifeleri dışındaki tarifelerinde bulunmaları gerekmektedir. 
 • Süper İkili İnternet Paketi kapsamında sunulan tüm faydaların geçerlilik süresi 30 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinecektir. 
 • Süper İkili İnternet Paketi kapsamında sunulan ücretsiz dakikaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Süper İkili İnternet Paketi 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, ancak müşteriler istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirler. Yenileme esnasında müşterinin hesabında yeterli TL yok ise, 29 gün boyunca bakiye takip edilir ve yükleme yapıldığı anda Süper İkili İnternet Paketi otomatik olarak tanımlanır. Bakiye yetersizliğinden dolayı otomatik yenilemesi iptal olan müşteriler, tekrar YENIDATA yazıp 5555'e göndererek, Süper İkili İnternet Paketi'ni alabilirler.
 • Paket 30 gün içerisinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenecektir.
 • Otomatik yenilemenin iptali için IPTAL YENIDATA yazarak 5555'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir. 
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. 
 • Süper İkili İnternet Paketi kapsamında sunulan dakikalar ve internet kullanımı sadece yurt içinde geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakikalar özel servis numaralarını, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. 
 • Paket aşımı durumunda yapılan aramalar her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Cepten internet paket aşımları ise 2 Kuruş/100 KB ile ücretlendirilecektir.
 • Süper İkili İnternet Paketi faturasız Fenercell, GSMobile, KARTALCELL, TrabzonCell, BURSASPORCELL ve Uğurcell müşterileri tarafından da satın alınabilir.
 • TTNET Mobil, Avea ve Taraftar hatları arasındaki geçişlerde üyeliğinizin bulunduğu tüm paketler iptal olmaktadır. Bu paketlerden yararlanmak için geçiş yapılan taraftar, Avea, TTNET Mobil hattında tekrar satın alınması gerekmektedir.

Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

Süper İkili İnternet Paketi kapsamındaki tüm faydalardan kalan  kullanım miktarı, KALAN YENIDATA yazıp 5555 ’e ücretsiz SMS göndererek sorgulanabilmektedir

Ayrıca kalan kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *122#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.

Paket İptali

Süper İkili İnternet Paketi 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir,  otomatik yenilemenin iptali için  IPTAL YENIDATA  İnternet   yazarak  5555 'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir

Paket Aşım Ücreti

Paket aşım ücreti 2 Kuruş / 100 KB'dir.

Standart Ücretlendirme

Hem Internet hem de WAP APN üzerinden gerçekleştirilen veri kullanımı için standart ücretlendirme 1 TL/100KB'dir.

25 TL / 30 Gün
 • Ceptenİnternet
  1 GB
 • Her YöneKonuşma
  250 Dk

Faturasız Avealılar

YENIDATA yazıp
5555 e gönderin.