ads
menu

Süper İkili SMS Paketi

TT Mobil'den her yöne 250 dk ve 5000 SMS içeren Süper İkili SMS Paketi!

Paket Bilgisi

Süper İkili SMS Paketi’nde her yöne  250 dakika  ve her yöne  5000 SMS sadece  25 TL !

YENISMS  yazıp  5555 'e SMS gönderin,  Süper İkili SMS Paketi’niz cebinize gelsin.

Ücretlendirme

Hangi Paket?   Süper İkili SMS Paketi
Ne Alırım?  Her yöne 250 dk + 5000 SMS 
Ne Öderim?  25 TL
Nasıl Alırım?  YENISMS yaz 5555'e ücretsiz SMS gönder

Tüm Ücretlendirme Detayları

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Detaylar

Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • TT Mobil'in bireysel faturasız tarifelerinde bulunan müşteriler her yöne 250 dakika ve her yöne 5000 SMS içeren Süper İkili SMS Paketi teklifinden faydalanabileceklerdir.
 • Süper İkili SMS Paketi ücreti 25 TL’dir. TT Mobil paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar
 • TT Mobil'in bireysel faturasız tarifelerinde bulunan müşterilerin, Süper İkili SMS Paketi teklifinden faydalanabilmeleri için YENISMS yazıp, 5555'e mesaj atarak Süper İkili SMS Paketi teklifine kayıt olmaları gerekmektedir.
 • Süper İkili SMS Paketi'nden faydalanmak isteyen müşterilerin TT Mobil'in faturasız Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart ve Hemşehrim tarifeleri dışındaki tarifelerinde bulunmaları gerekmektedir. 
 • Süper İkili SMS Paketi kapsamında sunulan tüm faydaların geçerlilik süresi 30 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinecektir. 
 • Süper İkili SMS Paketi kapsamında sunulan ücretsiz dakikaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Süper İkili SMS Paketi 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, ancak müşteriler istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirler. Yenileme esnasında müşterinin hesabında yeterli TL yok ise, 29 gün boyunca bakiye takip edilir ve yükleme yapıldığı anda Süper İkili SMS Paketi otomatik olarak tanımlanır. Bakiye yetersizliğinden dolayı otomatik yenilemesi iptal olan müşteriler, tekrar YENISMS yazıp 5555'e göndererek, Süper İkili SMS Paketi'ni alabilirler.
 • Paket 30 gün içerisinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenecektir.
 • Otomatik yenilemenin iptali için IPTAL YENISMS yazarak 5555'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir. 
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. 
 • Süper İkili SMS Paketi kapsamında sunulan dakika ve SMS’ler sadece yurt içinde geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakika ve SMS’ler özel servis numaralarını, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. 
 • Paket aşımı durumunda yapılan aramalar ve SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Süper İkili SMS Paketi faturasız Fenercell, GSMobile, KARTALCELL, TrabzonCell, BURSASPORCELL ve Uğurcell müşterileri tarafından da satın alınabilir.
 • TTNET Mobil, TT Mobil ve Taraftar hatları arasındaki geçişlerde üyeliğinizin bulunduğu tüm paketler iptal olmaktadır. Bu paketlerden yararlanmak için geçiş yapılan taraftar, TT Mobil, TTNET Mobil hattında tekrar satın alınması gerekmektedir.

Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

Süper İkili SMS Paket kapsamındaki tüm faydalardan kalan  kullanım miktarı, KALAN YENISMS yazıp 5555 ’e ücretsiz SMS göndererek sorgulanabilmektedir

Ayrıca kalan kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *122#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.

Paket İptali

Süper İkili SMS Paketi 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir,  otomatik yenilemenin iptali için  IPTAL YENISMS  İnternet   yazarak  5555 'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir

Paket Aşım Ücreti

Paket aşım ücreti 0,492KR/100KB'dir.

Standart Ücretlendirme

WAP APN üzerinden gerçekleştirilen veri kullanımı için standart ücretlendirme 0,2 TL/10KB, Internet APN üzerinden gerçekleştirilen veri kullanımı için standart ücretlendirme 0,5 TL/100KB'dir.

25 TL / 30 Gün
 • Her YöneKonuşma
  250 Dk
 • Her YöneMesajlaşma
  5000 SMS

Faturasız TT Mobilliler

YENISMS yazıp
5555 e gönderin.