ads
menu
Avea Medya Merkezi
Avea Her Yerde Kazandırır
Avea Konserleri
Avea Müzik
Avea Labs
Avea İş Ortağı

Süper İkili SMS Paketi

Süper İkili SMS Paket ile her yöne 250 dk ve 5000 SMS sadece 19 TL!

Paket Bilgisi

Süper İkili SMS Paketi’nde her yöne  250 dakika  ve her yöne  5000 SMS   sadece 19 TL !

Siz de Avea’nın faturasız tarifelerine gelin ve  YENISMS  yazıp  5555 'e SMS gönderin,  Süper İkili SMS Paketi’niz cebinize gelsin.

Süper İkili SMS Paketi’nden hem  n umarasını Avea’ya taşıyan müşteriler  hem de  yeni faturasız hat alan müşteriler  faydalanabilir.

Ücretlendirme

Hangi Paket?   Süper İkili SMS Paketi
Ne Alırım?  Her yöne 250 dk + 5000 SMS 
Ne Öderim?  19 TL
Nasıl Alırım?  YENISMS yaz 5555'e ücretsiz SMS gönder

Tüm Ücretlendirme Detayları

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Detaylar

Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • Numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Avea'nın bireysel faturasız tarifelerine gelen müşteriler her yöne 250 dakika ve her yöne 5000 SMS içeren Süper İkili SMS Paketi yeni müşteri teklifinden faydalanabileceklerdir.
 • Süper İkili SMS Paketi yeni müşteri ücreti 19 TL’dir. Avea paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar
 • Numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Avea'nın bireysel faturasız tarifelerine gelen müşterilerin, Süper İkili SMS Paketi yeni müşteri teklifinden faydalanabilmeleri için, Avea'ya gelmelerinin ardından 30 gün içinde YENISMS yazıp, 5555'e mesaj atarak Süper İkili SMS Paketi'nin yeni müşteri teklifine kayıt olmaları gerekmektedir.
 • Paketten faydalanmak isteyen müşterilerin Avea'nın faturasız Avea Çalışan, Avea Çalışan Aile, Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart ve Hemşehrim tarifeleri dışındaki tarifelerinde bulunmaları gerekmektedir. 
 • Numara taşıma ile gelen ve Süper İkili SMS Paketi'nin yeni müşteri teklifinden yararlanacak numara eğer daha önce Avea numarası ise, numaranın tekrar Avea'ya taşındığı tarih ile numaranın Avea'dan taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır. 
 • Süper İkili SMS Paketi kapsamında sunulan tüm faydaların geçerlilik süresi 30 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinecektir. 
 • Süper İkili SMS Paketi kapsamında sunulan ücretsiz dakikaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Süper İkili SMS Paketi 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, ancak müşteriler istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirler. Yenileme esnasında müşterinin hesabında yeterli TL yok ise, 29 gün boyunca bakiye takip edilir ve yükleme yapıldığı anda Süper İkili SMS Paketi otomatik olarak tanımlanır. Bakiye yetersizliğinden dolayı otomatik yenilemesi iptal olan müşteriler, tekrar YENISMS yazıp 5555'e göndererek, Süper İkili SMS Paketi'ni alabilirler.
 • Otomatik yenilemenin iptali için IPTAL YENISMS yazarak 5555'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir. 
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. 
 • Süper İkili SMS Paketi kapsamında sunulan dakika ve SMS’ler sadece yurt içinde geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakika ve SMS’ler özel servis numaralarını, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. 
 • Paket aşımı durumunda yapılan aramalar ve SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Süper İkili SMS Paketi faturasız Fenercell, GSMobile, KARTALCELL, TrabzonCell, BURSASPORCELL ve Uğurcell müşterileri tarafından da satın alınabilir.
 • TTNET Mobil, Avea ve Taraftar hatları arasındaki geçişlerde üyeliğinizin bulunduğu tüm paketler iptal olmaktadır. Bu paketlerden yararlanmak için geçiş yapılan taraftar, Avea, TTNET Mobil hattında tekrar satın alınması gerekmektedir.
 • Paket ücreti 19 Eylül 2013 itibariyle pakete kayıt olacak müşteriler için 25 TL olarak revize edilmiştir. 19 Eylül 2013 öncesinde pakete kayıt olmuş müşterilerin paket yenilemeleri aynı ücret ve koşullar ile devam edecektir.

Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

Süper İkili SMS Paket kapsamındaki tüm faydalardan kalan  kullanım miktarı, KALAN YENISMS yazıp 5555 ’e ücretsiz SMS göndererek sorgulanabilmektedir

Paket İptali

Süper İkili SMS Paketi 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir,  otomatik yenilemenin iptali için  IPTAL YENISMS  İnternet   yazarak  5555 'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir

Paket Aşım Ücreti

Paket aşım ücreti 0,492KR/100KB'dir.

Standart Ücretlendirme

WAP APN üzerinden gerçekleştirilen veri kullanımı için standart ücretlendirme 0,2 TL/10KB, Internet APN üzerinden gerçekleştirilen veri kullanımı için standart ücretlendirme 0,5 TL/100KB'dir.

19 TL / Ay
 • Her YöneMesajlaşma
  5000 SMS
 • Her YöneKonuşma
  250 Dk

Faturasız Avealılar

YENISMS yazıp
5555 e gönderin.