ads
menu
Avea Medya Merkezi
Avea Her Yerde Kazandırır
Avea Konserleri
Avea Müzik
Avea Labs
Avea İş Ortağı

Süper Üçlü Paket

Süper Üçlü Paket ile yurtiçi her yöne 500 dk, her yöne 5000 SMS ve 2 GB cepten internet sadece 30 TL!

Paket Bilgisi

Süper Üçlü Paketi’nde yurtiçi her yöne 500 dakika , her yöne 5000 SMS ve 2 GB cepten internet sadece 30 TL !

Siz de Avea’nın faturasız tarifelerine gelin ve SUPER3LU yazıp 5555 'e SMS gönderin, Süper Üçlü Paket’iniz cebinize gelsin. 

Ücretlendirme

Hangi Paket?  Süper Üçlü Paket 
Ne Alırım? Her yöne 500 dk + 5000 SMS + 2 GB Cepten İnternet
Ne Öderim? 30 TL 
Nasıl Alırım? SUPER3LU yaz 5555'e ücretsiz SMS gönder 

Tüm Ücretlendirme Detayları

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Detaylar

Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • Avea'nın bireysel faturasız tarifelerinde bulunan müşteriler yurtiçi her yöne 500 dakika, her yöne 5000 SMS ve 2 GB cepten internet kullanımı içeren Süper Üçlü Paket teklifinden faydalanabileceklerdir.
 • Süper Üçlü Paket ücreti 30 TL’dir. Avea paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Avea'nın bireysel faturasız tarifelerinde bulunan müşterilerin, Süper Üçlü Paket teklifinden faydalanabilmeleri için, SUPER3LU yazıp, 5555'e mesaj atarak Süper Üçlü Paket teklifine kayıt olmaları gerekmektedir.
 • Süper Üçlü Paket'ten faydalanmak isteyen müşterilerin Avea'nın faturasız Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart ve Hemşehrim tarifeleri dışındaki tarifelerinde bulunmaları gerekmektedir. 
 • Süper Üçlü Paket kapsamında sunulan tüm faydaların geçerlilik süresi 30 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinecektir. 
 • Süper Üçlü Paket kapsamında sunulan ücretsiz dakikaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Süper Üçlü Paket 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, ancak müşteriler istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirler. Yenileme esnasında müşterinin hesabında yeterli TL yok ise, 29 gün boyunca bakiye takip edilir ve yükleme yapıldığı anda Süper Üçlü Paket otomatik olarak tanımlanır. Bakiye yetersizliğinden dolayı otomatik yenilemesi iptal olan müşteriler, tekrar SUPER3LU yazıp 5555'e göndererek, Süper Üçlü Paket'i alabilirler.
 • Paket 30 gün içerisinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenecektir.
 • Otomatik yenilemenin iptali için IPTAL SUPER3LU yazarak 5555'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir. 
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. 
 • Süper 3'lü Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve internet kullanımları sadece yurt içinde geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakika ve SMS’ler özel servis numaralarını, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. 
 • Paket aşımı durumunda yapılan aramalar ve SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Cepten internet paket aşımları ise 2KR/100KB ile ücretlendirilecektir
 • Süper Üçlü Paket faturasız Fenercell, GSMobile, KARTALCELL, TrabzonCell, BURSASPORCELL ve Uğurcell müşterileri tarafından da satın alınabilir.
 • Avea ve Taraftar hatları arasındaki geçişlerde üyeliğinizin bulunduğu tüm paketler iptal olmaktadır. Bu paketlerden yararlanmak için geçiş yapılan taraftar, Avea hattında tekrar satın alınması gerekmektedir.
 • Pakete kayıt için bakiye yeterli olmadığı durumlarda, 29 gün içinde hattınızda en az paket tutarı kadar bakiye bulunduğunda paketiniz otomatik olarak tanımlanacaktır.Otomatik tanımlamanın iptal edilmesi için paket iptali işleminin gerçekleştirilmesi yeterli olacaktır.
 • 28 Ekim 2014 ve sonrasında numara taşıma veya yeni hat tesisi yoluyla Avea bireysel faturasız tarifelerine gelen müşterilerimiz paketten yararlanamamaktadır.

Ücretsiz Kalan Miktar Sorgusu

Süper Üçlü Paket kapsamındaki tüm faydalardan kalan  kullanım miktarı,  KALAN SUPER3LU  yazıp  5555 ’e  ücretsiz SMS  göndererek sorgulanabilmektedir

Ayrıca kalan kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *122#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.

Paket İptali

Süper Üçlü Paket 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir,  otomatik yenilemenin iptali için  IPTAL SUPER3LU  yazarak  5555 'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir

Paket Aşım Ücreti

Paket aşım ücreti 2KR/100KB'dir.

Standart Ücretlendirme

Hem Internet hem de WAP APN üzerinden gerçekleştirilen veri kullanımı için standart ücretlendirme 1 TL/100KB'dir.

30 TL / 30 Gün
 • Her YöneKonuşma
  500 Dk
 • Her YöneMesajlaşma
  5000 SMS
 • Ceptenİnternet
  2 GB

SUPER3LU yazıp
5555 e gönderin.