ads
menu

Üçlü Avantaj 2GB

TT Mobil'den Türk Telekom ve TTNET müşterilerine çok avantajlı tarife!  

Türk Telekom'da ve TTNET’te bireysel aboneliği bulunan müşterilere %40 , ikisinden birinde aboneliği bulunan müşterilere %20 indirim fırsatı bu tarifede! 

Tarife Bilgisi

Faturasız Tarifelerden geçiş yaparak Üçlü Avantaj 2GB Tarifesi‘nden yararlanabilirsiniz!

Üçlü Avantaj 2GB tarifesi   ile ayda 27  TL ’ye  her yöne tam 1000 dakika  +  5000 SMS  +  2 GB  cepten internet!

Ücretlendirme

  Üçlü Avantaj 2GB  
Hem Türk Telekom Hem TTNET Abonesi Olan Müşterilere Taahhütlü Tarife Aylık Ücreti* 27 TL
Türk Telekom veya TTNET Abonesi Olan Müşterilere Taahhütlü Tarife Aylık Ücreti** 36 TL
Taahhütsüz Tarife Aylık Ücreti *** 45 TL
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet 2 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 1000 DK
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS 5000 SMS
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne 90 Kr/Dk
SMS 90 Kr/SMS
MMS 1,25 TL/MMS

* TT Mobil, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerden geçiş yoluyla tarifeye kaydolup 12 fatura dönemi süresince Türk Telekom, TTNET ve TT Mobil'in sunduğu faturalı tarifelerde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için 12 fatura dönemi boyunca geçerli olan fiyattır. Müşterilerimizin taahhütlü fiyattan faydalanabilmeleri için  UCLUAVANTAJ yazıp boşluk bırakarak TC Kimlik No’larını 5555’e SMS ile iletmeleri gerekmektedir. SMS gönderimini takiben müşterilerimizin Türk Telekom ve TTNET’teki abonelikleri kontrol edilecek ve her ikisinde de geçerli aboneliklerin bulunması ve SMS ile taaahhüt vermeleri durumunda %40 aylık tarife ücreti indirimi karşılığında 27TL taahhütlü fiyat geçerli olacaktır.

** TT Mobil, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerden geçiş yoluyla tarifeye kaydolup 12 fatura dönemi süresince Türk Telekom, TTNET ve TT Mobil'in sunduğu faturalı tarifelerde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için 12 fatura dönemi boyunca geçerli olan fiyattır. Müşterilerimizin taahhütlü fiyatlardan faydalanabilmeleri için  UCLUAVANTAJ yazıp boşluk bırakarak TC Kimlik No’larını 5555’e SMS ile iletmeleri gerekmektedir. SMS gönderimini takiben müşterilerimizin Türk Telekom ve TTNET’teki abonelikleri kontrol edilecek ve sadece birinde geçerli aboneliğin bulunması durumunda %20 aylık tarife ücreti indirimi karşılığında 36 TL taahhütlü fiyat geçerli olacaktır.

*** TT Mobil, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerden geçiş yoluyla tarifeye kaydolup taahhüt vermeyen müşterilerimiz için aylık ücret 45 TL olarak uygulanacaktır.

Tüm Ücretlendirme Detayları

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Detaylar

Hemen Tarifeye Geçin

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden TT Mobil faturasız tarifelerinden çok avantajlı Üçlü Avantaj 2GB tarifesine geçmek için TT Mobil bayilerine gelin!

Tarife Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • Üçlü Avantaj 2GB Tarifesi kapsamında yurt içi her yöne 1000 dakika, yurtiçi her yöne 5000 SMS ve 2 GB cepten internet kullanım hakkı tanımlanacaktır. Tarifenin aylık ücreti, tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi ve TT Mobil faturasız tarifelerinden geçiş yapan müşteriler için 45 TL’dir. Söz konusu müşterilerimiz UCLUAVANTAJ yazıp boşluk bırakarak TC Kimlik No’larını 5555’e SMS ile ileterek Üçlü Avantaj Kampanyasına katılabilirler. SMS gönderimini takiben müşterilerimizin Türk Telekom ve TTNET’teki abonelikleri kontrol edilecek ve her ikisinde de geçerli aboneliklerin bulunması ve SMS ile taaahhüt vermeleri durumunda 27 TL taahhütlü fiyat, sadece birinde geçerli abonelik bulunması durumunda  36 TL taahhütlü fiyat geçerli olacaktır.
 • Dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Tarife kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece wap apn ve internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Tarife kapsamındaki cepten internet kullanım hakkı dolduğunda internet erişimi sonlandırılacaktır.
 • Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır.
 • Tarife kapsamındaki her yöne dakikalar tükendiğinde yurt içi her yöne ücretlendirme dakika başına 90 Kuruş’'tur. 
 • Tarife kapsamındaki ücretsiz SMS'ler yurt içi her yöne geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını,  web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır. Ücretsiz her yöne SMS hakları tükendiğinde yurt içi her yöne ücretlendirme SMS başına 90 Kuruş'tur. 
 • Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez. Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakika, SMS ve internet hakları ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. 
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, geçiş durumlarında müşterilerimiz adına düzenlenecek ilk faturalara, söz konusu fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yapıldığı takdirde ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığı takdirde ise ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. 
 • 13.01.2015 tarihi ve sonrası TT Mobil'in faturalı ya da faturasız bir tarifesinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp veya TT Mobil faturalı tarifelerinden faturasız tarifelere geçip sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Tarife kapsamında diğer operatörlere numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında müşterilerimiz adına düzenlenecek son faturalara ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin tümü yansıtılacaktır.
 • Yurt içinde TT Mobil hatlarınızdan yaptığınız 500 TT Mobil Müşteri Hizmetleri aramaları yurt içi ücretlendirmesi ilk 30 saniye ücretsiz, sonrasında 90 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.
 • 444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • Tarifenizde internet ya da internet paketiniz yoksa cepten internet kullanım ücretleri için linkini tıklayınız.
 • Kampanya 31.12.2016 tarihine kadar geçerlidir.
 • Mevcut TT Mobil faturalı müşterilerinden Üçlü Avantaj Kampanyasına kayıt (Üçlü Avantaj1GB, Üçlü Avantaj 2GB, Üçlü Avantaj 4GB) toplamda 30.000 kişi ile sınırlıdır.
 • Kampanyadan bir TC Kimlik numarası ile sadece bir TT Mobil hattı faydalanabilecektir.

Taahhüt Detayları

 • Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimi taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve 12 fatura dönemi boyunca verilecektir.
 • Üçlü Avantaj 2GB tarifesine kayıt olan müşterilerimiz UCLUAVANTAJ yazıp boşluk bırakarak TC Kimlik No’larını 5555’e SMS ile ileterek Üçlü Avantaj Kampanyasına katılabilirler. SMS gönderimini takiben müşterilerimizin Türk Telekom ve TTNET’te abonelikleri bulunması ve takiben gelen taahhüt mesajına EVET yazıp cevaplayarak 12 fatura dönemi boyunca TT Mobil'in faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunmaları durumunda;  
o Müşterilerimizin hem Türk Telekom hem de TTNET'te kampanya şartlarını sağlayan bireysel aboneliği olması durumunda , 12 ay Türk Telekom'da, TTNET'te ve TT Mobil'in SIM kart değişikliği gerektirmeyen faturalı tarifelerinde kalma sözüne karşılık müşteriye 12 aylık 40%  tarife aylık ücret indirimi , 
o Sadece Türk Telekomda kampanya şartlarını sağlayan en az bir bireysel aboneliği olması durumunda,  12 ay Türk Telekom'da  ve TT Mobil faturalı tarifelerinde kalma sözüne karşılık müşteriye 12 aylık 20%  tarife aylık ücret indirimi,
o Sadece TTNET'te  kampanya şartlarını sağlayan en az bir bireysel aboneliği olması durumunda 12 ay TTNET'te ve TT Mobil faturalı tarifelerinde kalma sözüne karşılık müşteriye 12 aylık 20%  tarife aylık ücret indirimi tanımlanacaktır. 
 • Müşterilerimizin Türk Telekom ve TTNET'te TC Kimlik No’suna bağlı birden fazla bireysel aboneliği olması durumunda, kampanya bu aboneliklerden en yaşlı olan abonelik üzerinden tanımlanacak, müşterilerin Türk Telekom  veya TTNET  hattının iptali durumunda Türk Telekom ve/veya TTNET’teki diğer bireysel abonelikleri sorgulanarak taahhüt bu diğer bireysel abonelikler üzerinden devam ettirilecek, abone aldığı indirimden yararlanmaya devam edecektir.
 • Türk Telekom aboneliğinden dolayı 12 aylık %20  tarife  aylık ücret indirimi bulunan müşterilerimiz, TTNET'ten abonelik  hizmeti almaya başladığında %40 aylık tarife ücreti indiriminden yararlanmak için SMS yoluyla tekrar başvuruda bulunabilirler.  Aynı şekilde TTNET aboneliğinden dolayı 12 aylık %20  tarife  aylık ücret indirimi bulunan müşterilerimiz, Türk Telekom'dan abonelik  hizmeti almaya başladığında 12 ay taahhüt karşılığında %40 aylık tarife ücreti indiriminden yararlanmak için SMS yoluyla tekrar başvuruda bulunabilirler.
 • 12 fatura dönemi boyunca TT Mobil'in faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhüt verip, ilk 12 fatura dönemi içerisinde hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, TT Mobil, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerine ve SIM Kart değişikliği gerektiren faturalı tarifelere geçiş yapan müşterilerin son faturalarına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisinde TT Mobil'in diğer faturalı tarifelerine geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak söz konusu müşterilerin taahhütleri kaldığı yerden devam edecek; sonrasında hat iptali yapmaları, hatlarının iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, TT Mobil, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerine ve SIM Kart değişikliği gerektiren faturalı tarifelere geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturalarına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • TTNET ve/veya Türk Telekom aboneliğinin sonlandırılması halinde herhangi bir cayma bedeli yansıtılmayacaktır.
 • 15 Mart 2018 itibarıyla, 5555'e SMS göndererek taahhüt veren müşterilerimizin gönderdikleri taahhüt Onay SMS'leri için 2TL SMS ücreti alınmaktadır.

Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555’e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis dakikalar için 6 saat, internet için 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555'e gönderilerek son 12 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Bu servisten ay içinde alınan ilk ve 2. bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Aynı ay içinde yapılan diğer sorgulamalar ücretsizdir.
 • Internet, Ses ve SMS kullanım haklarınızın her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler dakika ve SMS için 6 saat, internet için 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Tarifenizden kalan tüm kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *124#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.
27 TL / Ay
 • Her YöneKonuşma
  1000 Dk
 • Her YöneMesajlaşma
  5000 SMS
 • Ceptenİnternet
  2 GB