ads
menu

Dörtte Dört Tarife

Hem konuşma hem mesajlaşma hem de internet ihtiyacına üçü için de, Dört Büyüklerden Dörtte Dört Tarife!

Tarife Bilgisi

Dörtte Dört Tarife; TARAFTAR, Fenercell, GSMobile, TrabzonCell abonelerine ayda sadece 45 TL’ye yurtiçi heryöne 1000 dk ve 1000 SMS yanısıra 1 GB’lık internet sunar.

Ücretlendirme

Aylık Ücret 60 TL*
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 1000 dk
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS Adedi 1000 SMS
Aylık Ücretsiz Yurtiçi Cepten İnternet Kullanımı 1 GB
Ücretsiz Süreler Bittikten Sonra Yurtiçinde Her Yöne 60 Kr/dk
Ücretsiz SMS'ler Bittikten Sonra Yurtiçinde her Yöne 60 Kr / SMS
MMS Ücreti 99 Kr/MMS
Ücretsiz Cepten İnternet Kullanımı Bittikten Sonra Yurtiçinde 0.00492kr/KB

*20.05.2011 tarihi sonrası numarasını diğer operatöre taşıyıp, sonrasında tekrar TT Mobil'e taşıma ve faturalı tarifelerden geçiş yoluyla yapılacak kayıtlar için aylık ücret vergiler dahil 60 TL’dir.

Tüm Ücretlendirme Detayları

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

TT Mobil, aboneye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, aboneyi ikaz edebilir ve/veya aboneden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya abonelik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.

Hattınıza tanımlı internet paketi/internet kullanım hakkınız yoksa, GPRS kullanımı yaptığınızda geçerli Standart cepten internet tarifesi ücretlendirmelerini öğrenmek için tıklayınız.

Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.

Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanarak yansıtılır.

Detaylar

Hemen Tarifeye Geçin

TT Mobilli Olmayanlar

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat tesisi ile bu tarifeye geçmek için TT Mobil bayilerine gelin.

Tarife Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • 28.03.2016 tarihi itibarıyla tarifeye kayıt olan müşterilerimiz, yurtiçi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay onay vermiş sayılır. 4.5G hizmetinin sunulmaya başlayacağı tarih itibarıyla, herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, müşterinin cihaz ve sim kartı 4.5G’ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir. Servisten yararlanmaya başlaması ve servisin iptal edilmesi durumunda aboneye ilgili sms bilgilendirmeleri yapılacaktır.
 • Tarife kapsamında 1.000 yurtiçi her yöne dakika, 1.000 yurtiçi her yöne SMS ve 1 GB cepten internet kullanımı sunulacaktır.
 • Tarifenin aylık sabit ücreti; numara taşıma (20.05.2011 tarihinden sonra numarasını diğer işletmeciye taşıyan ve daha sonra tekrar Şirketimize taşıyarak bu tarifeye kaydolan aboneler hariç) yoluyla yapılacak kayıtlar, yeni hat tesisleri ve Şirketimizce sunulmakta olan faturasız tarifelerden geçiş yoluyla yapılacak kayıtlar için 45 TL’ dir.
 • 20.05.2011 tarihinden sonra numarasını diğer işletmeciye taşıyan ve daha sonra tekrar Şirketimize taşıyarak bu tarifeye kaydolan ve Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerden geçiş yoluyla yapılacak kayıtlar için tarifenin aylık sabit ücreti 60 TL'dir.
 • Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.
 • Bir fatura dönemi içinde kullanılmayan yurt içi her yöne dakika ve SMS’ler ile cepten internet kullanım hakları fatura dönemi sonunda silinir, başka bir hatta transfer edilemez.
 • Aylık yurt içi her yöne 1.000 dakikayı aşan yurtiçi aramalar 60 Kr/dk üzerinden ücretlendirilir.
 • Aylık yurt içi her yöne 1.000 SMS’i aşan yurtiçi SMS gönderimleri 60 Kr/SMS üzerinden ücretlendirilir.
 • Aylık yurt içi 1 GB cepten internet kullanımını aşan yurt içi cepten internet kullanımları 5 Kr/MB üzerinden ücretlendirilir.
 • Tarife kapsamında sunulan ücretsiz dakikalar, yurtdışına, TT Mobil Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, özel servis numaralarına ve tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
 • 25 Ekim 2011 itibariyle faturalı hattan faturasız hatta geçiş, diğer operatöre numara taşıma, hat iptali yapılması durumunda çıkan son faturaya aylık tarife ücretinin tamamı yansıtılacaktır. Yeni aktivasyon, faturasız hattan faturalı hatta geçiş sonrası çıkan ilk faturaya ise 15 günden fazla kullanım yapılmış ise aylık tarife ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapılmış ise kullanılan gün ile orantılı aylık tarife ücreti yansıtılacaktır.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • Tarifenizde internet ya da internet paketiniz yoksa cepten internet kullanım ücretleri için linkini tıklayınız.

Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

Fatura döneminizde kalan konuşma sürenizi SES yazıp, kalan SMS adedinizi SMS yazıp 5555 'e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Tarife dahilindeki kullanım haklarının %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu servis Ses ve Sms kullanımları için 6 saat öncesinin bilgilerini içerir.

Her Yöne Arama Kapsamı

Her yöne aramalar yurtiçi olmak şartıyla ev, iş, diğer operatörler, TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini ve görüntülü görüşmeleri kapsar.

Ücretlendirme Periyodu

Tarifenizdeki veya tarifenize ek olarak aldığınız yurtiçi konuşma paketlerinizdeki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

444'lü Aramalar ve Müşteri Hizmetleri Aramaları

 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.