ads
menu
Avea Medya Merkezi
Avea Her Yerde Kazandırır
Avea Konserleri
Avea Müzik
Avea Labs
Avea İş Ortağı

Kademeli Jet Modem Tarifesi

Kademeli Jet Modem Tarifesi ile paket aşım derdine son!

Tarife Bilgisi

Kontratsız, taahhütsüz 1 GB internet tüm vergiler dahil ayda sadece 9 TL'ye! 1 GB'ı aştığında ise otomatik olarak 29 liralık 4 GB paketine geçiş var!

Kademeli Jet Modem tarifesi ile 1 GB İnternet için ayda sadece 9 TL ödersiniz. 1GB'ı aştığınızda ise otomatik olarak 4GB'a kadar kullanım için 29TL ödeyeceğiniz pakete geçiş yaparsınız. Böylece 4GB'a kadar yapacağınız kullanımlarda paket aşım korkusu yaşamazsınız. 4GB üzeri kullanımlarda KB başına 0,00492 KR'den ücretlendirilirsiniz.

Ücretlendirme

 Kademeli Jet Tarifesi Data Miktarı Aylık data paketi taksidi (KDV ve ÖİV dahil)
1 GB 'a kadar kullanım 9 TL
4 GB 'a kadar toplam kullanım 29 TL
4 GB üzeri kullanımı 0,00492 KR / KB
Tarife dahilinde yurtiçi SMS gönderim ücreti 33,25 Kuruş/adet olarak ücretlendirilir.

Tüm Ücretlendirme Detayları

Tarife kapsamında sunulan internet kullanım hakkı yurtiçinde gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır. KKTC ve yurtdışı internet kullanımlarını kapsamamaktadır.  

Tarife kapsamında yurtiçinde SMS gönderimi 33.25 Kr / adet ile ücretlendirilir. KKTC ve yurtdışı SMS kullanımlarını kapsamamaktadır.  

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Hattınıza tanımlı internet paketi/internet kullanım hakkınız yoksa, GPRS kullanımı yaptığınızda geçerli Standart cepten internet tarifesi ücretlendirmelerini öğrenmek için tıklayınız.

Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.

Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanarak yansıtılır.

Detaylar

Hemen Tarifeye Geçin

Avealı Olmayanlar

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat tesisi ile bu tarifeye geçmek için Avea bayilerine gelin.

Tarife Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • Kademeli Jet Tarifesi yeni aktivasyon, faturasız tarifelerden ve diğer faturalı tarifelerden geçiş işlemleri ile yapılacak kayıtlar için açık olacaktır. 
 • Mobil modem tavsiye edilen bayii satış fiyatı 49 TL’dir. Modem satışı kredi kartına taksitlendirme ile de yapılabilir.
 • Mevcutta modemi olan müşterilerin modem hatları bu tarifeye taşınabilir.
 • Tarife için herhangi bir taahhüt zorunluluğu bulunmamaktadır.
 • Bu tarife sesli görüşmelere ve MMS gönderimine kapalıdır. Sadece veri bağlantısı ve SMS gönderimi için kullanılabilir.
 • Avea Jet Mobil Modem çalışmaz ise öncelikle, kullanım kılavuzundaki kurulum ve kullanım talimatlarını uyguladığınızdan emin olunuz. Eğer bağlantı sağlayamazsanız 444 1 500 Avea Müşteri Hizmetleri'nden gerekli desteği alabilirsiniz.
 • Paket dahilindeki kullanım hakkı yalnızca internet APN üzerinden yapılan kullanımlarda geçerlidir. Wap APN üzerinden yapılan kullanımlarda standart wap APN ücreti üzerinden ücretlendirilirsiniz. (Wap APN: 0,05TL/25KB)
 • Jet Mobil Modem'inizde SIM kiliti bulunuyorsa, cihazınızın SIM kilit kodunu IMEI numarası ile birlikte 444 1 500 Avea Müşteri Hizmetleri'ni arayarak ya da buradan öğrenebilirsiniz.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • Tarifenizde internet ya da internet paketiniz yoksa cepten internet kullanım ücretleri için linkini tıklayınız.

Üst Limit Uygulaması

Bu tarifeye özel olarak abonenin veri kullanımından oluşan ücretlendirmeye fatura limiti uygulanacaktır. Aboneler, toplam 4GB'ı aşmaları durumunda, yapacakları kullanımlarından yansıtılacak en fazla fatura tutarı KDV ve ÖİV dahil 39 TL olacaktır. Abonenin kullanımlarının bu bedelin üzerine çıkması halinde abonenin bağlantı hızı 128Kbps'a düşürülecek, ayrıca ücret yansıtılmayacaktır.

Fatura Kesim Tarihleri

 • 27.09.2011 tarihi öncesinde bu tarifeden yararlanan müşteriler için fatura kesim tarihi her ayın 22'si,
 • 27.09.2011 tarihi ile 10.04.2013 tarihleri arasında bu tarifeden yararlanan müşteriler için fatura kesim tarihi her ayın 26'sı,
 • 10.04.2013 tarihi sonrası bu tarifeden yararlanan müşteriler için fatura kesim tarihi her ayın 10'udur.

TTNET WiFi Hizmet Detayları

12 ay boyunca geçerli 600 dk WiFi hizmetinden faydalanmak için “TTNET WiFi şifre kartı” na ihtiyaç vardır.

Şifre kartları Taahhütlü 5GB İndirimli İnternet Paketi ve Taahhütlü 8GB İndirimli İnternet Paketi kapsamında müşteriye kutu içerisinde teslim edilir.

WiFi kullanımı ayda 600 dk ile sınırlıdır.

600 dk kullanım hakkı sonlandığında WiFi kullanımı, içinde bulunulan son ay için sonlanacak, bir sonraki ay tekrar başlayacaktır.

Paket ile verilen TTNET WiFi şifre kartından çıkacak şifreyi 1919’a SMS ile gönderdikten sonra, TTNET WiFi kullanıcı adı ve şifresi müşteriye SMS yolu ile iletilir. Müşteri bu kullanıcı adı ve şifreyi kullanarak TTNET WiFi noktalarında bu hizmetten yararlanabilir.

Şifre geçerlilik süresi müşterinin kullanıcı adı ve şifreyi SMS yolu ile aldığı tarihten itibaren 12 ay boyunca geçerlidir.

Şifre kartı kampanyaya katılan müşterilere hediyedir, parayla satılamaz.

Avea İnternet Paketi’ni iptal etmeniz durumunda WiFi kullanım hakkı da sona erecektir.

Avea Kampanya bitiş tarihini değiştirme hakkını saklı tutar.

WiFi kullanımdan dizüstü bilgisayarlar, WiFi özellikli cep telefonları, avuç için bilgisayarla veya 802.1 bilg destekli diğer mobil cihazlar faydalanabilir.

www.ttnetwifi.com.tr’den WiFi kullanımı ile ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

Tarifeniz kapsamındaki kalan internet kullanım miktarınızı öğrenmek için KALAN yazıp 9495 'e gönderebilirsiniz. SMS ile yapılan bilgilendirmeler ücretsiz olup bu servis internet kullanımları için 12 saat öncesinin bilgilerini içerir.

444'lü Aramalar ve Müşteri Hizmetleri Aramaları

 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
9 TL / Ay
 • İnternet
  1 GB