ads
menu

Kayseri Hemşehri Tarifesi

Kayserili Tarifenin iyisini bilir; hemşehrileri ile bu tarifede buluşur!

Tarife Bilgisi

Kayseri Hemşehri Tarifesiyle şimdi TT Mobil gelen herkese her yöne 500 dakika ve tarife içi sınırsız konuşma ayda sadece 23 TL! Üstelik ücretsiz Kayserispor Lig Paketi ile Kayserispor maç özetleri ve ücretsiz Hava Durumu Paketi ile Kayseri havası bu tarife ile cepte!

Ücretlendirme

Aylık Ücret   23 TL* 
Tarifedeki her yöne görüşme süresi 500 dk 
Tarifedeki tarife içi görüşme süresi SINIRSIZ 
Tarife kapsamındaki görüşme süreleri bittikten sonraki tüm aramalar 60 Kr / dk 
SMS gönderimleri 60 Kr / SMS 
MMS gönderimleri 1,25 TL / MMS

*Tarifenin aylık ücreti, 05.03.2012 tarihinden itibaren tarifeye yeni hat tesisi, numara taşıma ve faturasız tarifelerden geçiş işlemleri ile kayıt olan müşteriler için ilk 6 fatura dönemi boyunca 23 TL, sonrasında 29 TL; tarifeye diğer faturalı tarifelerden geçiş yaparak kayıt olan müşteriler için 29 TL olarak uygulanacaktır.

05.03.2012 tarihinden önce tarifeye kayıt olmuş müşteriler için tarifenin aylık ücreti ilgili tarihten itibaren ilk 6 fatura dönemi boyunca 23 TL, sonrasında 29 TL olarak uygulanacaktır.

Tüm Ücretlendirme Detayları

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Hattınıza tanımlı internet paketi/internet kullanım hakkınız yoksa, GPRS kullanımı yaptığınızda geçerli Standart cepten internet tarifesi ücretlendirmelerini öğrenmek için tıklayınız.

Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.

Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanarak yansıtılır.

TT Mobil, aboneye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, aboneyi ikaz edebilir ve/veya aboneden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya abonelik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.

Detaylar

Hemen Tarifeye Geçin

TT Mobilli Olmayanlar

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat tesisi ile bu tarifeye geçmek için TT Mobil bayilerine gelin.

Faturalı TT Mobilliler
K
A
Y
S
E
R
I
yazıp

6
3
6
3
e gönderin

Tarife Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

  • Tarifeye kayıt ve geçiş işlemleri TT Mobil Bayileri, TT Mobil Müşteri Hizmetleri ve SMS kanalı aracılığıyla yapılabilir.
  • Tarife kapsamında sunulan ücretsiz Hava Durumu Paketinden yararlanmak için tarifeye kayıt veya geçiş işlemini takiben "HAVA" boşluk istenilen ilin "PLAKA KODU" nu yazarak 5555'e göndermek gereklidir. (örnek: HAVA 38)
  • Tarife kapsamındaki ilk yıl ücretsiz sonrasında %50 indirimli Kayserispor Lig Paketi kullanım hakkı 1 hafta içinde kullanıcıların hatlarına otomatik tanimlanacak ve kullanıcılar SMS ile bilgilendirileceklerdir.
  • Fatura dönemi içinde kullanılmayan dakikalar bir sonraki fatura dönemine devretmez, başka bir hatta transfer edilemez.
  • Tarifeden Türkiye genelinde tüm bireysel müşteriler yararlanabilir.
  • Son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp veya Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerden faturasız tarifelere ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerine geçip sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.

Her Yöne Arama Kapsamı

Her yöne aramalar yurtiçi olmak şartıyla ev, iş, diğer operatörler, TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini ve görüntülü görüşmeleri kapsar.

Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

Fatura döneminizde kalan konuşma sürenizi SES yazıp, kalan SMS adedinizi SMS yazıp 5555 'e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Tarife dahilindeki kullanım haklarının %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu servis Ses ve Sms kullanımları için 6 saat öncesinin bilgilerini içerir.

Ücretlendirme Periyodu

Tarifenizdeki veya tarifenize ek olarak aldığınız yurtiçi konuşma paketlerinizdeki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

444'lü Aramalar ve Müşteri Hizmetleri Aramaları

  • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
  • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.

Paketsiz Mobil İnternet Kullanım Onayı

29 Mart tarihi itibarıyla Bilgi Teknoloji ve İletişim Kurulu'nun ilgili kararına göre ücretli mobil internet paketi veya tarifesinde mobil internet faydası olmayan müşterilerimizden 1 defaya mahsus internet erişim onayı alınacaktır.Paketsiz internet erişim onayınız yok ise belirtilen şekilde onayınızı ileterek, internet erişiminizi aktif duruma getirebilirsiniz:GPRS erişiminiz aktif durumdaysa "INTERNET ONAY" yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndererek internet bağlantınızı gerçekleştirebilirsiniz.GPRS erişiminin aktif durumda değilse "INTERNET ACIK" yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndererek GPRS erişiminizi aktif etmeniz gerekmektedir. Ardınan "INTERNET ONAY" yazıp 5555’e ücretsiz ileterek internet bağlantınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sıkça sorulan sorular için tıklayınız.