ads
menu

Konuşkan 300

Ayda 32 TL’ye her yöne ayda 300 Dakika ve TT Mobillliler'le Haftasonları 3000 Dakika konuşmak mümkün!

Tarife Bilgisi

Şimdi Konuşkan 300 Tarifesine geçin, yeni tarifeniz ile ayda 32 TL’ye ayda Her Yöne 300 dakika konuşurken Haftasonları TÜM TT Mobillliler'le 3000 Dakika bedavaya konuşmanın keyfini çıkarın!

Ücretlendirme

Aylık ücret  32 TL 
Aylık Her Yöne Görüşme Süresi   300 dk 
Aylık TT Mobil İçi Görüşme Süresi Haftasonları geçerli aylık 3.000 dakika 
Dakikalar Bittikten Sonra Her Yöne 90 Kr / dk 
SMS 90 Kr / SMS
MMS 1,25 TL / MMS

Tüm Ücretlendirme Detayları

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Hattınıza tanımlı internet paketi/internet kullanım hakkınız yoksa, GPRS kullanımı yaptığınızda geçerli Standart cepten internet tarifesi ücretlendirmelerini öğrenmek için tıklayınız.

Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.

Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanarak yansıtılır.

TT Mobil, aboneye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, aboneyi ikaz edebilir ve/veya aboneden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya abonelik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.

Detaylar

Hemen Tarifeye Geçin

Faturalı TT Mobilliler; EKSTRA300 yazıp 6363 ’e göndererek, TT Mobil Bayilerine gelerek veya 500 TT Mobil Müşteri Hizmetleri aracılığı ile Konuşkan 300 Tarifesine geçiş yapabilirler.

Tarife Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • Diğer faturalı tarifelerden Konuşkan300 Tarifesi'ne geçiş TT Mobil Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.
 • Her yöne aramalar yurtiçi olmak şartıyla ev, iş, diğer operatörler, TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini ve görüntülü görüşmeleri kapsar.
 • Faturalı bir TT Mobil tarifesinden tarifeye geçiş yapmak isteyen müşterilerden geçiş ücreti talep edilmeyecektir.
 • Kullanılmayan ücretsiz dakikalar fatura döneminin sonunda silinir, bir sonraki fatura dönemine devretmez.
 • 22 Temmuz - 13 Ağustos 2010 tarihleri arasında tarifeye yeni hat alarak kaydolan müşteriler,12 aylık bağlılık karşılığı taahhütname imzalamaları durumunda ilk 6 ay boyunca 19 TL aylık ücret ile tarifeden yararlanmışlardır. Bu müşteriler için ilk 6 fatura dönemi sonrası geçerli aylık ücret 5 Mart 2012 itibariyle 32 TL'dir. Bu tarih aralığında yeni hat alarak tarifeye kaydolan ancak taahhütname imzalamayan müşteriler için aylık ücret 32 TL'dir.
 • 13 Ağustos 2010 tarihinden önce faturasız bir TT Mobil tarifesinden tarifeye geçiş yapan müşteriler eğer 6 ay ve üzeri süredir faturasız TT Mobil tarifelerindeler ise tarifeden ilk 6 ay boyunca 19 TL, sonrasında 29 TL aylık ücret ile; 6 aydan kısa süredir faturasız TT Mobil tarifesinde olan müşteriler ise 29 TL aylık ücret ile yararlanmışlardır. Bu müşteriler için aylık ücret 5 Mart 2012 itibariyle 32 TL olmuştur.
 • 22 Temmuz - 13 Ağustos 2010 tarihleri arasında yeni TT Mobil hat alıp tarifeye kaydolan ve 12 aylık bağlılık karşılığı taahhütname imzalayan; ancak 12 aylık süre dolmadan hattını iptal eden/iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan yada TT Mobil'in faturasız bir tarifesine geçiş yapan müşteriler için belirlenecek cezai tutar son dönem faturalarına yansıtılacaktır. 12 aylık süre dolmadan faturalı başka bir tarifeye geçiş yapan müşterilere ceza yansıtılmayacaktır.
 • 22 Temmuz - 13 Ağustos 2010 tarihleri arasında yeni TT Mobil hat alıp tarifeye kaydolan ve 12 aylık bağlılık karşılığı taahhütname imzalayan; ancak yukarıda belirtilen herhangi bir sebeple bağlılığı ihlal eden müşteriler için ceza tutarının belirlenmesinde şu yöntem izlenecektir:
 • • 6 ay ve üzeri süredir tarifede kalan müşteriler için: 60 TL cezai tutar müşterinin son faturasına yansıtılacaktır. • 6 aydan kısa süredir tarifede kalan müşteriler için: Müşterinin tarifede kaldığı sürede sağlanan toplam indirim tutarı (ay sayısı x 10 TL) müşterinin son dönem faturasına yansıtılacaktır.
 • Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555'e gönderilerek son 12 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Bu servisten ay içinde alınan ilk ve 2. bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Aynı ay içinde yapılan diğer sorgulamalar ücretsizdir.
 • 25 Mayıs 2010 tarihinden sonra numarasını diğer operatöre taşıyıp, sonrasında tekrar TT Mobil'e taşıyanlar için aylık ücret vergiler dahil 32 TL'dir.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • Tarifenizde internet ya da internet paketiniz yoksa cepten internet kullanım ücretleri için linkini tıklayınız.

Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

 • İnternet, Ses ve SMS kullanım haklarının her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.

  Otomatik bilgilendirme SMS’lerini almak istemezseniz “IPTAL KMSH” yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.İptal ettiğiniz bilgilendirme SMS’lerini tekrardan almak isterseniz “KMSH” yazıp 5555’e gönderebilirsiniz. Belirtilen değişiklikleri online işlemler merkezi ve müşteri hizmetleri aracılığıyla da gerçekleştirebilirsiniz.

444'lü Aramalar ve Müşteri Hizmetleri Aramaları

 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.

Paketsiz Mobil İnternet Kullanım Onayı

29 Mart tarihi itibarıyla Bilgi Teknoloji ve İletişim Kurulu'nun ilgili kararına göre ücretli mobil internet paketi veya tarifesinde mobil internet faydası olmayan müşterilerimizden 1 defaya mahsus internet erişim onayı alınacaktır.Paketsiz internet erişim onayınız yok ise belirtilen şekilde onayınızı ileterek, internet erişiminizi aktif duruma getirebilirsiniz:GPRS erişiminiz aktif durumdaysa "INTERNET ONAY" yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndererek internet bağlantınızı gerçekleştirebilirsiniz.GPRS erişiminin aktif durumda değilse "INTERNET ACIK" yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndererek GPRS erişiminizi aktif etmeniz gerekmektedir. Ardınan "INTERNET ONAY" yazıp 5555’e ücretsiz ileterek internet bağlantınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sıkça sorulan sorular için tıklayınız.

32 TL / Ay
 • Her YöneKonuşma
  300 Dk
 • Haftasonu TT MobillilerleKonuşma
  3000 Dk

Faturalı TT Mobilliler

EKSTRA300 yazıp
6363 e gönderin.