ads
menu

Pttcell Faturasız Tarife

Pttcell’li olun; Pttcell’lilerle bedava, diğerleriyle her yöne hesaplı konuşun!

Tarife Bilgisi

Pttcell insan odaklı hizmet anlayışıyla; yüksek kalitede mobil iletişim hizmetini hesaplı şekilde sunar.

Ücretlendirme

Pttcell'lilerle  3000 dakika 
Yurtiçi her yöne  5 dakikası 30 kuruş + İlk dakikası 10 kuruş
SMS  30 Kuruş / Adet 
Standart İnternet 0,50 TL / 100 kb 

Tüm Ücretlendirme Detayları

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Detaylar

Her Yöne Arama Kapsamı

Tarifedeki her yöne aramalar yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini kapsar. 

Her Yöne Arama Kapsamı

Tarifedeki her yöne arama ve SMS’ler yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini kapsar. 

Tarife Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • Tarife herkese açıktır.
 • Her yöne dakikalar yurt içi kullanım için geçerlidir. Yurt içi her yöne dakikalarınızı ev, iş telefonları ve tüm operatörleri aramak için kullanabilirsiniz.
 • Yurt içi her yöne dakikalar;  yarışma servisleri, sohbet hatları,  Pttcell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Fiyatlar tek seferde 20 TL ve üzeri yükleme yapıldığında, 30 gün boyunca geçerlidir. Ücretlendirme periyodu 300 saniyedir.
 • 20 TL altında yükleme yapıldığında konuşma fiyatı tüm yönlere için dakikası 30 kuruştur, SMS fiyatı 30 kuruş /adettir. Ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • 444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi her yöne arama ücretiyle aynıdır.
 • Pttcell’lilerle  ücretsiz 3000 dakika süresi faturasız Pttcell hatlarını aramada kullanılabilir. 20 TL yükleme sonrasında 30 gün içerisinde  3000 dakika sürenin kullanımı sonrasında Pttcell yönüne yapılan aramalar tarifenin her yöne arama ücreti olan 5 dakikası 30 kuruştan ücretlenecektir.
 • Hat satışları PTT merkezlerinden yapılacaktır.
 • Daha detaylı bilgi ve hat satışı yapılan PTT merkezleri www.pttcell.com.tr adresinden öğrenilebilir.
 • TL yüklemeleri PTT işyerlerinden, kredi kartıyla  444 6 788 Pttcell Müşteri Hizmetleri’nden ve www.pttcell.com.tr den yapılabilir.
 • Tek seferde 20 TL ve üzeri yüklemelerde,İlk 60 saniyelik görüşme ücreti 10 kuruş, sonraki 300 saniyeye kadar olan görüşmeler 20 kuruştur. 300 saniye sonrası görüşmeler ise 5 dakikası 30 kuruştan ücretlendirilir.

TL Yükleme Bilgisi

Türkiye’deki tüm PTT işyerlerinden ve Pttmatik’lerden TL yükleme yapılabilir. Ayrıca 7/24 kredi kartı ile www.pttcell.com.tr “TL yükleme” alanından ve 444 6 788 Pttcell Müşteri Hizmetlerinden de TL yüklemesi yapılabilir.

Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için  tıklayınız .

Ücretlendirme Periyodu

Tarifedeki arama fiyatlarının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir. 

444'lü Aramalar

444 ile başlayan aramaların ve özel servis numaralarına yapılan aramaların yurt içi ücretlendirmesi,eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.