ads
menu
Avea Medya Merkezi
Avea Her Yerde Kazandırır
Avea Konserleri
Avea Müzik
Avea Labs
Avea İş Ortağı

Pttcell 24’lük Tarife

Pttcell’li olun; Pttcell faturalılarla bedava, diğerleriyle her yöne hesaplı konuşun!

Tarife Bilgisi

26 Aralık 2016 itibari ile tarifenin aylık sabit ücreti KDV ve ÖİV dahil 27 TL olarak güncellenmiştir. Taahhüdü devam eden müşterilerimiz bu artıştan etkilenmeyecek olup aylık ücretleri taahhüt bitiminden sonra yeni fiyattan güncellenecektir.

Pttcell hattınızın fatura ödemelerini tüm PTT iş yerlerinden ve Pttmatik’lerden yapabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı ile 7/24 faturanızı ödemek için  tıklayınız  veya 444 6 788 Pttcell Müşteri Hizmetleri’ni arayınız.

Pttcell 24’lük Tarife yeni abone alımına kapatılmıştır

Detaylı bilgi için  www.pttcell.com.tr adresini ziyaret ediniz.

Ücretlendirme

Pttcell Faturalılara 3.500 dk
Yurtiçi Her Yöne 500 dk**
Yurtiçi Her Yöne SMS 250 SMS
Yurtiçi Data Paketi 250 MB
Kota Aşımı SMS  45 Kr / Adet
Kota Aşımı Konuşma 45 Kr / Dakika

*Adil kullanım noktası olan 250 MB'a ulaştıktan sonra bağlantı hızı fatura dönemi sonuna kadar 128kbps'a düşer ve bu hız ile internet erişimi sağlanır.
**İlk 3 fatura dönemi boyunca, 500 dk’ ya ek 200 dk heryöne kullanım hakkı verilir.

Tüm Ücretlendirme Detayları

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Detaylar

Tarifeye Geçmek İçin

Tarifeye geçmek için www.pttcell.com.tr adresini ziyaret ediniz.

Tarife Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • Pttcell’lilerle  ücretsiz grup içi 3500 dakika süresi faturalı ve faturasız Pttcell hatlarını aramada kullanılabilir.
 • Tarife kapsamında sunulan her yöne 500 dakika, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaralarını aramada kullanılabilir. 
 • Tarife kapsamında sunulan 250 SMS yurtiçi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerlidir.
 • İnternet kullanımları; 250 MB limite ulaştıktan sonra bağlantı hızı fatura dönemi sonuna kadar 128kbps’a düşer ve bu hız ile sınırsız internete erişim sağlar. Ücretlendirme periyodu 1 byte'dır.
 • Tüm data hakları wap ve internet apn üzerinden yaratılan yurtiçi data kullanımları için geçerlidir. 
 • Faturalandırılmamış kullanım tutarları GUNCEL yazılarak 6000’e SMS gönderilerek sorgulanabilir. Sorgulama ücreti 0,99TL’dir(Aynı fatura dönemindeki 2 sorgulama sonrası servis kullanımı ücretsizdir).
 • Fatura kesim tarihine kadar kullanılmayan dakika, SMS ve data hakkı bir sonraki fatura dönemine aktarılmayacak, silinecektir.
 • Tarife kapsamındaki her yöne dakikalar ile görüntülü aramalar yapılabilir. 
 • Kalan kullanım miktarları 9333 ücretsiz olarak aranarak öğrenilebilir.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
27 TL / Ay
 • Ceptenİnternet
  250 MB
 • Pttcell Faturalılarla
  3500 Dk
 • Yurt İçi Heryöne
  500 Dk
 • Yurt İçi Heryöne
  250 SMS