ads
menu
Avea Medya Merkezi
Avea Her Yerde Kazandırır
Avea Konserleri
Avea Müzik
Avea Labs
Avea İş Ortağı

Yok Yok Tarifesi

Avea'dan her şey dahil Yok Yok Tarifesi!

Tarife Bilgisi

Her yöne 1.000 dakika, her yöne 1.000 SMS ve 2 GB cepten internet içinde, ayda sadece 47 TL! 

Ücretlendirme

  Faturalıya Transfer 
Aylık ücret  47 TL
Tarifedeki her yöne görüşme süresi 1.000 dk
Tarifedeki her yöne SMS gönderim adedi 1.000 SMS
Tarifedeki cepten internet kullanım hakkı 2 GB
Tarife kapsamındaki görüşme süreleri bittikten sonra tüm aramalar 46,25 Kr / dk
Tarife kapsamındaki SMS'ler bittikten sonraki tüm SMS gönderimleri 33,25 Kr / SMS
MMS gönderimleri 99 Kr / MMS
Tarifedeki cepten internet kullanım hakkı bittikten sonraki kullanımalar  0,00492 KR/KB

12 Ağustos 2014 itibari ile geçerli olacak şekilde tarifenin aylık ücreti taahhüdü bulunmayan tüm müşteriler için +3TL eklenecek şekilde güncellenmiştir. Taahhüdü devam eden müşterilerimiz için aylık ücretler taahhüt bitiminden sonra güncellenecektir.

Tüm Ücretlendirme Detayları

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Hattınıza tanımlı internet paketi/internet kullanım hakkınız yoksa, GPRS kullanımı yaptığınızda geçerli Standart cepten internet tarifesi ücretlendirmelerini öğrenmek için tıklayınız.

Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.

Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanarak yansıtılır.

Avea, aboneye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, aboneyi ikaz edebilir ve/veya aboneden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya abonelik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.

Detaylar

Hemen Tarifeye Geçin

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat tesisi ile bu tarifeye geçmek için Avea bayilerine  gelin.

Tarife Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • Son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp veya Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerden faturasız tarifelere ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerine geçip sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Her yöne aramalar yurtiçi olmak şartıyla ev, iş, diğer operatörler, Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini ve görüntülü görüşmeleri kapsar.
 • Yok Yok Tarifesi numara taşıma, yeni aktivasyon ve faturasız tarifelerden geçiş işlemleri ile yapılacak ilk 100.000 kayıt için açık olacaktır.
 • Tarife kapsamında sunulan ücretsiz SMS'ler sadece yurt içi gönderiler için geçerlidir, yurt dışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderilerinde ve web üzerinden gönderilerde kullanılamaz.
 • Tarife kapsamında sunulan 2 GB cepten internet kullanımı yurtiçinde Internet APN ve WAP APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır.
 • Tarife kapsamında kullanılmayan ücretsiz görüşme süresi, SMS'ler ve cepten internet kullanım hakkı her fatura döneminin sonunda silinecektir. Müşteriler, başka bir faturalı veya faturasız tarifeye geçiş yaptıkları takdirde, tarife kapsamında kazandıkları ücretsiz kullanım haklarının kalan kısmını kullanamayacaklardır.
 • Tarife kapsamında sunulan kullanım haklarının 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Güncel borç bilgisi "GUNCEL" yazıp 5555'e gönderilerek son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Bu servisten ay içinde alınan ilk ve 2. bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Aynı ay içinde yapılan diğer sorgulamalar ücretsizdir.
 • Tarifenizdeki veya tarifenize ek olarak aldığınız yurtiçi konuşma paketlerinizdeki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
 • Fatura döneminizde kalan konuşma sürenizi “SES”, kalan SMS miktarınızı “SMS”, kalan internet kullanım miktarınızı “INTERNET” yazıp 5555'e SMS göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz. Bu servis ses ve SMS kullanımları için 6 saat, internet kullanımları için 12 saat öncesinin bilgilerini içerir.
 • Ayrıca Sesli Yanıt sistemimiz 9333’ü ücretsiz arayarak da kalan SES / SMS / internet haklarınızı öğrenebilirsiniz.
 • 444 ile başlayan aramaların ve özel servis numaralarına yapılan aramaların yurt içi ücretlendirmesi,eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.
 • Yurt içinde Avea hatlarınızdan yaptığınız 500 Avea Müşteri Hizmetleri aramaları, 1. dakikada sonlanması halinde 43,89 kuruş, 1 dakikadan fazla sürmesi halinde görüşme başına 45 kuruş olarak ücretlendirilmektedir.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • Tarifenizde internet ya da internet paketiniz yoksa cepten internet kullanım ücretleri için linkini tıklayınız.

Taahhüt Detayları

 • Tarifeye kayıt tarihinden itibaren ilk 60 gün içerisinde SMS ya da Avea Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalınacağına dair taahhüt verilebilir.
 • SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555 kısa koduna ücretsiz SMS gönderilmesi gereklidir.
 • Taahhüt indirimi, SMS ya da Avea Müşteri Hizmetleri üzerinden taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle başlayacak ve 12 fatura dönemi boyunca sürecektir.
 • 12 fatura dönemi boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalma sözü verip, ilk 12 fatura dönemi içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, Avea, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapan müşterilerimizin son faturalarına taahhüt kapsamında verilen toplam aylık ücret indirimi kadar cayma bedeli yansıtılacaktır.
 • Hattın iptal edildiği, diğer operatöre numara taşıma işleminin yapıldığı, AVEA, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapılan son fatura döneminde taahhüt indirimi tanımlanmayacak, ilgili ayda indirim tanımlanmadığı için cayma bedeline dahil edilmeyecektir.
 • Tarifeye taahhüt verip sonrasında Avea faturalı tarifelerine geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak tarife kapsamında taahhüt karşılığı sunulmakta olan aylık ücret indirimleri devam etmeyecektir. Müşterilerimizin taahhütleri takip edilecek, geçiş yapılan faturalı tarifeden hatlarını iptal etmeleri/iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, AVEA, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapmaları durumunda müşterilerimizin son faturalarına Faturalıya Transfer tarifesinde faydalanılan toplam indirim tutarı kadar cayma bedeli yansıtılacaktır.
 • Müşterilerimiz taahhüt verdiğinde ilk fatura dönemi geçtiyse:Müşterilerimiz taahhüt verdikleri fatura döneminden itibaren indirimli aylık ücret ödemeye başlayacaklardır. Taahhüt verilen fatura dönemi 1. fatura dönemi sayılacak şekilde, müşterilerilerimiz 12 fatura dönemi boyunca indirimli aylık ücret ödeyeceklerdir. Müşterilerimiz ilk fatura dönemlerinde ise indirimsiz aylık ücret ödeyeceklerdir.
 • Müşterilerimiz taahhüt verdiğinde ilk fatura dönemi geçmediyse:  Müşterilerimiz 1. fatura dönemlerinden itibaren 12 fatura dönemi boyunca indirimli aylık ücret ödeyeceklerdir.
 • Müşterilerimizin tarifeye kayıt tarihinden itibaren 5., 15., 25. ve 44. Günlerde taahhüt hatırlatma SMS’leri gönderilecektir. Müşterilerimiz taahhüt verdikten sonra bu SMS’ler gönderilmeyecektir.
 • 15 Mart 2018 itibarıyla, 5555'e SMS göndererek taahhüt veren müşterilerimizin gönderdikleri taahhüt Onay SMS'leri için 2TL SMS ücreti alınmaktadır.

444'lü Aramalar ve Müşteri Hizmetleri Aramaları

 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.