DCSIMG
Hoşgeldiniz,   | Son Giriş: 

Servis Ayarları

Lütfen ayarlarını görüntülemek istediğiniz telefon modelini ve ayar türünü seçiniz*:

MarkaModelAyar 
 
Cihazınızın işletim sistemine göre ayar almak için istediğiniz model ve ayar türünü seçiniz*:
ModelAyar  
 
 
* Yapılan ayarların düzgün çalışabilmesi için, ayarlar içinde geçen büyük küçük harf farkına dikkat edilmesi gerekmektedir.
 
Telefonunuzun desteklediği ayarları tek seferde alabilmek için telefonunuzdan *999# tuşlayabilir veya AYAR yazarak 9999'a kısa mesaj ile gönderebilirsiniz. *999# tuşlandığınızda telefonunuzun marka ve modeli sistemde tanımlı ise marka ve model bilgisi telefon ekranında görüntülenir ve ayarlar "Servis Ayar" başlığı ile telefonunuza gönderilir. Telefonunuz sistemde tanımlı değil ise manuel ayar kodları SMS ile telefonunuza gönderilir. Servisten alınan bütün ayarlar ücretsizdir.

Servis ayarlarını alabilmek için GPRSWAP AYAR, MMS AYAR, BASKONUS AYAR veya INTERNET AYAR yazarak 5555'a kısa mesaj ile gönderilmesi yeterlidir. Servisten alınan her ayar ücretsizdir. Ayarlarınızı kaydederken kayıt esnasında pin kodu sorulması durumunda 500 ya da 5000 olarak PIN kodu girişinizi yapabilirsiniz. Ayarlarınızı, Türk Telekom İletişim Merkezlerine talebinizi ilettikten sonra sistem üzerinden size gönderilen SMS'i onaylarak da alabilirsiniz ve cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Telefon ayarlarının cep telefonunuza SMS ile gönderilmesi için tıklayın
Telefonunuza e-posta ayarlarının yapılması için tıklayın

 iPhone kullanıcıları MMS ayarlarını iTunes üzerinden alabilir.